Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Menzes mi mešká 15 dní

janulka1989
7. sep 2012

Mam problem mala som dostat menstruaciu 24.8 a este neprisli meskaju 15dni poradte

katren
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petraxy6
7. sep 2012

@katren 😀 😀 😀

terina25
7. sep 2012

@janulka1989 v pase máš napísané - ,,snažíme sa otehotnieť,, tak potom to asi problém nie je,keď ti meškajú krámy,či áno? a čo radiť,kúp si test a hneď budeš vedieť na čom si.

aduskatt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terina25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sympa1
7. sep 2012

@janulka1989 ved ale v statuse mas napisane ze snazite sa otehotniet....tak potom hura oslavujte nech ani nepride!! no nie?

sissy27
7. sep 2012

@janulka1989 čo už ti máme teraz radiť... mala si sa spýtať pred tým, než si išla do samotného aktu - by sme ti nejakú ochranu poradili, ale teraz je ozaj neskoro radiť 😎 teraz snáď len popriať veľa šťastia, či? 😀

petraxy6
7. sep 2012

@aduskatt lenže ešte mali taký voľnejší týždeň, tak ešte voľne píšu 😀 😀 😀 😀 😀 a potom toho budú mať veľa v škole, tak sa prídu odreagovať zase. no 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aduskatt
7. sep 2012

@petraxy6 vivat piatky🙂) tak tusim bude veselo aj bez Radlera🙂

aduskatt
7. sep 2012

no, ale podme k veci. Nejak som z uvodneho prispevku nepochopila, co mame poradit🙂)

katren
7. sep 2012

@aduskatt jaaaaaaaaaaaaaaj, pardon...ja som vedela, ze som niekoho zabudla 😅
@terina25 no ja som teraz sadla, konecne po celom dni prec a ze aha co som nenasla 😀 😀 😀

katren
7. sep 2012

@aduskatt no ci je to tragedia alebo nie 😀 😀 😀

aduskatt
7. sep 2012

@katren ospravedlnenie sa prijima 🙂

aduskatt
7. sep 2012

@katren tak to neviem, ja sice nemam od 11, jula, ale neberiem to tragicky🙂).....som sa prudko zamyslela, ci by to nahodou nechcelo zalozit novu temu🙂 a vsetky vas pozvem🙂

katren
7. sep 2012

@aduskatt 😕 fuuuuuuuuha.....a to este nemas vlastnu diskusiu??????

aduskatt
7. sep 2012

@katren no sak prave ma to sokovalo......tak aby bola zmena, tak zalozim temu, ze ci som kompletna, ked som este nezalozila temu na tuto temu🙂

katren
7. sep 2012

@aduskatt 😀 😀 😀 😀 😀

petraxy6
7. sep 2012

@aduskatt tak si dnes ušetrila a Radlera si dáš zajtra 😀 😀 😀 😀 😀
@katren snažilka a má problém 😝

katren
7. sep 2012

@petraxy6
@aduskatt ja uz som si dala nealko radlera.....taku chut som mala nan dnes.....

aduskatt
7. sep 2012

@petraxy6 sme boli na jarmoku, jedneho som uz vypila poobede🙂

katren
7. sep 2012

@janulka1989 a co ti mame radit, ked tu ani nie si????? zalozis diskusiu a ficis prec?????

katren
7. sep 2012

@aduskatt mate jarmok????
to nebude teda zajtra vela ludi v Tescu, co????

aduskatt
7. sep 2012

@katren mame, ja si myslim, ze v tescu ludi bude, akurat ne triezvych🙂

katren
7. sep 2012

@aduskatt 😖 si ma moc nepotesila....chystam sa do Deichmannu a v Galerke mam vyhliadnutu tasku /taku vacsiu do porodnice/ tak by tam nemuselo byt tolko ludi ako inokedy.....

aduskatt
7. sep 2012

@katren a tak v Deichmanne nikdy nebyva vela🙂.no ved tak chod poobede, to nebude vela🙂

katren
7. sep 2012

@aduskatt ked to mam tak na houby.....Misko spi od deviatej do jedenastej a Dominika od dvanastej do tretej....a potom zas Misko....maju taky divny rezim teraz, ze sa striedaju v spani....takze len rano alebo na obed, bo chcem prave Miskovi kupit topanky.....

petraxy6
7. sep 2012

@katren @aduskatt @terina25 baby nechcete sa dať poistiť v ing? ja hej 😀 😀 😀 😀 😀 hoďte si do vyhľadávača tému a baba tam má aj číslo aj kontakt (e-mail) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aduskatt
7. sep 2012

@katren rano to tam bude ako keby zadarmo davali

aduskatt
7. sep 2012

@petraxy6 som si dala a vyhodilo mi, ze preco je jod dolezity pre zensky organizmus 😀 😀

katren
7. sep 2012

@aduskatt ☹ 😨 ma rachne....takze len cez obed bez mm a Dominiky, alebo Dominiku dat spat do kocika 😅

Tu začni písať odpoveď...

Odošli