Menzes mi mešká 17 dní a test je negatívny

emka196
21. apr 2020

Ahojte, bola by som rada za kazdu odpoved ci skusenost a ci sa niektora vec nestala i vam a pripadne co znamenala? Menzes mi meska uz 17 dni.. na 13 den meskania som si robila test, negativny. Stale ma boli v podbrusku akoby som mala menzes. Este k tomu som 10 dni pred ocakavanou menstruaciu mala 5-6 dni spinenie, kt bolo vidiet len po wc.
Neviete co to moze byt?

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emka196
autor
22. apr 2020

@sandra151 No nikdy som take spinenie z ovulacie nemala:( totiz som mala ovulaciu tak 4 dni dozadu kedy sme mali s priatelim nechraneny styk. Chcem ist ku doktorovi ale nejak stale dufam ze menzes pride alebo test nieco ukaze..

anna_maria1
22. apr 2020

Hmmm niekedy je to tazko. Ako najlepsie je ist k lekarovi, no ked je teraz tato korona,tak ako neviem. Mozes toho teda nechat este par dni a uvidis

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emka196
autor
22. apr 2020

@sandra151 tak nejak mi to vypocital kalendar. No po 18 dnoch meskania mi dnes uz menzes prisiel🙂 tak to tehu nebude. Dakujem za odpovede zienky

natalka1qqq
24. apr 2020

Ahojky chcela by som radu ms mešká 2 dni slabosť závraty pocit naliatych prsníkov ....pocit že mám citlivý čuch .... Včera ešte veľká chuť do jedla, no dnes skôr nechuť, pálenie záhy .... Test som zatiaľ nerobila myslíte že by to mohlo byť začiatok trhu ....

natalka1qqq
24. apr 2020
monso2107
14. júl 2020

Ahojte aj ja mám taký problém mešká mi menzes 10dni bola som i dr ale len kôli.prehliadke a nič nepovedal čo som.aj čakala mám síce už syna ale po ivf nakoľko sme skúšali snažili všetko možné 9rokov potom sme teda išli do ba a podaril sa anielik môj a teraz mi.prvu krát v živote mešká tak dlho menzes ale test som si robila 8den meškania z ranného moču a negat takže neviem teraz prsia má síce pobolievaji ale to mávam aj pred ms čo si otom myslíte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre