Menzes mi mešká 4 dni. Je to tehotenstvo?

27. feb 2021

Ahojte, dnes je to 4 deň čo mi mešká menzes. ( 34 DC ) Nemám ho pravidelný takže to ma neprekvapuje . Bolia ma prsia na dotyk aj bradavky, keď si dám na noc dole podprsenku tak si chytám prsia ak sa chcem pretočiť lebo ma ten pohyb bolí , dnes ma začali intenzívne bolieť kríže a mám neskutočne zmeny nálad . Všetko ma dokáže vytočiť a o sekundu už som v pohode. A navyše mi je stále zima a potom odrazu na mňa príde nával tepla až sa začnem potiť. Občas citim popichávanie na ľavej strane podbruška. Pohlavný styk som mala v čase ovulácie / plodných dní a od toho styku ubehlo už 16 dní. Občas sa citim mokrá a utekám už na WC ale je to iba výtok. Nie je ho veľa ale citim že som odrazu mokrá. Nie, test som si ešte nerobila keďže som si povedala že kým mi nebude meškať aspoň týždeň tak si ho neurobím. Nemala som ale žiadne špinenie aj keď som si čítala že to nemala každá žienka . Myslite že ak by som bola tehotná tak by som už teraz pociťovala aj iné príznaky ?

aknamorka22
27. feb 2021

Ahoj, ak od ovulácie/styku ubehlo 16 dní tak ti to tehu test ukáže. Takže ak chces vedieť ci sa jedná o tehotenstvo, sprav si ho 🙂 všetky príznaky co popisujes môžu ale nemusia súvisieť s tehotenstvom a menštruácie ti môže meškať pre tisíc vecí 🙂 ja byt na tvojom mieste tak spravím test a viem na čom som 🙂 držím palce

autor
27. feb 2021

@aknamorka22 ja len som zvyknutá, že mi mešká menzes a som si povedala že už si ho neurobím skôr kým mi nebude meškať dlhšie a kým nezačnem mať aj iné príznaky. Ale ďakujem. 😊

aknamorka22
27. feb 2021

Ja ked som bola prvý krát tehotná tak som nemala žiadne príznaky. Tehotenstvo som neplanovala, netuším kedy som otehotnela a ostala som v šoku ked som uvidela dve čiarky. Teraz pri druhom tehotenstve som už na asi 5 dpo zacala cítiť bolesť pŕs a bradaviek, točila sa mi hlava, mala som zimnicu a bolo mi divne. Išla som pre istotu na covid test :D a na 10dpo som už mala čiarku na teste 🙂 ale zimnicu môžeš mať aj inokedyz aj prsia ta môžu bolieť inokedy, aj zle ti môže byť 🙂 ostáva ti len čakať na test a uvidíš a dovtedy sa snažiť na to nemyslieť 🙂

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hanka555
6. mar 2021

Ako si dopadla?

cucoriedkacucoriedka
8. mar 2021

@beata_k to je krasna odpoved🙂 ako keby si mi z duse vravela....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre