Menzes mi mešká 5 dní a na teste je slabá čiarka

chrustikova
4. dec 2017

Dobré ráno. Prosím vedeli by ste mi poradiť. Či to je pozitívne alebo nie. Menzes mi mešká 5dni. Prve testy robené v sobotu a posledná foto. Dnes. Ďakujem.velmi pekne

katka1416
4. dec 2017

Gratulujem🙂

evellin26
4. dec 2017

@chrustikova ahoj ja mám take iste testy, slabsie čiarky a mešká 6dni. Vcera som si robila dokonca digitálny az viem na čom som a bol pozitívny 1-2, tak si myslím že aj tvoje sú pozitívne 🙂 držím palce nech silnejú.

chrustikova
autor
4. dec 2017

Ďakujem. Veľmi pekne. Pri prvom som ich mala silné hneď po prvom dni. Tak som.z toho zmätená. Musím kúpiť tiez digitálny. Ďakujem ešte raz

zuzuliennka1
4. dec 2017

urcite si. gratulujem 🙂

klaudiaden
4. dec 2017

Si tehotná 🙂) Gratuleeem 🙂

deniky
4. dec 2017

Gratulujem je to tam😊

laurinka34havranov
4. dec 2017

určite je to v suchu, gratulujem mám radosť s tebou 🙂 🙂

klaudi31
4. dec 2017

Takto vyzerá pozitívny tehotenský test 🙂 Gratulujem a uži si to, je to krásne obdobie aj keď ku konca sa ti už bude zdať, že sa to vlečie 😂

ja_barborka
14. jan 2020

Ahoj @chrustikova 🙂

Je to uz tri roky stara diskusia, ale riesim teraz podobny problem. Ako si dopadla prosim?
Dakujem ❤️

chrustikova
autor
14. jan 2020

@ja_barborka ahoj. Veľmi dobre máme už 1.5 ročného synčeka Oliverka 🙂❤️

simonka997
27. jan 2021

Dobri vecer Mala som poslednu menstrulaciu a taku slabunku Bola som u ginekolog a v krvi boli zvisene hodnoti po asi tizdni som urobila test a visiel takto MA niekto skusenosti dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre