Menzes mi mešká skoro 3 týždne a test je negatívny

vanes123456
23. nov 2017

Ahojte. 🙂 Chcela by som sa vás opýtať,či máte niektorá skúsenosti. Mám pravidelný pohlavný styk. Často mi meškáva menštruácia,kvôli cystám ,no asi 3 mesiace som mala pravidelný cyklus. Teraz mi však mešká takmer 3 týždne , pred 4 dňami som mala veľké bolesti v bruchu (akoby som nič nejedla,ale jedla som veľa) a teraz som mala ružovkastý výtok. Test mi vyšiel negatívny dvakrát ,ani slabučká čiarka. Moja gynekologička ordinuje až od budúceho týždňa ,tak sa chcem predbežne spýtať, čo si o tom myslíte ,pripadne ci ste sa s niečím podobným stretli. 🙂

fatima99
23. nov 2017

tak to moze byt aj kvoli tym cystam. to, ze sa ti to upravilo na nejaku dobu neznamena, ze sa to mohlo upravit na stalo. neviem co ine by to mohlo byt ked je test negativny

vanes123456
autor
23. nov 2017

Aj ja si myslím ,že keď test vymyslel dvakrát negatívny ,ale dosť ma znepokojil ten ružový výtok.

stepanka274
23. nov 2017

Ja ked som mala cysty mne menzes nechodil pravidelne a potom zacal chodit pravidelne ale kazdym mesiacom slabol az na bledy vytok. Cysta musela von.

1bambinko1
24. nov 2017

Tehotná podľa mňa nebudeš, bude to kvôli tým cystám ako vraveli baby, aj moja sestra to tak mala. Tiež ju potom museli operovať ale nie je to nič strašne vážne len ich možno bude treba dať von 🙂

vanes123456
autor
30. nov 2017

Nakoniec mi prišli ,v pondelok prešli ,ale dnes mám znova ,takže zas nemôžem ist ku gynekologičke a neviem co si mam myslieť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre