Menzes mi mešká štvrtý deň a test je negatívny

kaia111
16. apr 2018

Ahojte zienky, prosim vas existuje sanca ze by som mohla byt tehotna? Cyklus mavam pravidelny 27 dnovy. MS mi dnes meska stvrty den. Testy som robila dva, oba boli negativne. Jeden bol Dr.Max babytest a druhy bol Pepino tehu test. Planujem samozrejme aj ist k lekarke, ale dali mi termin az na 25.aprila. Krcok mam nizko a tvrdy, ale bez vyrazneho hlienu. Zatial ziadny vytok. Mam akurat dost cudne pocity v podbrusku, akoby tlak alebo take nieco. Toci sa mi hlava, meriam si krvny tlak a mam dost nizky. Trosku vyraznejsie citim vone, syr, kavu alebo sprchovy gel... Prsia mam citlive, ale zas nijako extra. Styk mame s partnetom pravidelne 3-4 krat za tyzden a nechranime sa, dietatko by sme chceli. Uzivala som aj HAK, ale vysadila som v septmbri 2017. Mate niekto podobne skusenosti s negativnym testom, ale boli ste tehotne? Kedy ste to zistili? Dakujem a zelam vsetkym krasny den 🙂

1bambinko1
16. apr 2018

A testík si si robila aj s ranného moču?

kaia111
autor
16. apr 2018

@1bambinko1 ano z ranneho

1bambinko1
16. apr 2018

@kaia111 tak potom to je zvláštne. Uvidíš už len čo ti povie doktor, musíš vydržať. Držím palce, aby to bola dobrá správa 😉

kaia111
autor
16. apr 2018

@1bambinko1 dakujem krasne 🙂 dufam ze sa mi tehu potvrdi, malicke velmi chceme

1bambinko1
16. apr 2018

@kaia111 ani sa nečudujem, dieťatká sú úžasné dary do rodinky 😉 🙂

titla
16. apr 2018

Osobne poznám dva prípady, kedy mali ženy ešte v 6tt negatívne testy a majú krásne zdravé detičky, takže áno môžeš byť tehotná. Na druhej strane meškajúca MS môže mať yx príčin. Ale držím Ti prsty, aby to bol ten prvý prípad 🙂

katpetdo
16. apr 2018

pri prvom mi meskala MS uz 2t a test negativny, utz vsak tehotenstvo potvrdilo v rovnaky den ako som si robila test

marti3
16. apr 2018

@kaia111 ak si chces byt ista tak po 14 dnoch sa myslim da zistit z krvi, je to presnejsie ako test.

smejko32
16. apr 2018

@kaia111 .... ja mám už dve deti.... a pri oboch som mala negatívne testy do 7 týždňa.... obe tehotenstá som zistila pri pravidelnej prehliadke u lekárky. až potom, keď som to vedela z vyšetrenia sa mi začali na teste ukazovať jemné čiarky 🙂 takže môj názor.. môžeš byť v pohode tehotná. . . počkaj pár dní a skoč k lekárke 🙂 a budeš mať istotu 🙂

kaia111
autor
16. apr 2018

@smejko32 a mala si nejake priznaky tehotenstva aj ked boli negativne testy?

smejko32
16. apr 2018

@kaia111 vieš .. nejak veľmi nie, len mi začalo byť zle z kávy,prestala som ju piť a často mi akoby žblnkalo v bruchu a také mravenčenie som cítila..keď som ostala v kľude ležať... inak ani nič.
Vracať som začala až od 8 týždňa 🙂 pri oboch 🙂

marianna_peskova
16. apr 2018

Počkaj pár dní a test zopakuj. Ja som si robila prvý test až po desiatich dňoch od meškajúcej menštruácie.

marianna_peskova
16. apr 2018

Počkaj pár dní a test zopakuj. Ja som si robila prvý test až po desiatich dňoch od meškajúcej menštruácie.

kaia111
autor
16. apr 2018

@marianna_peskova po kolkych dnoch si sla k lekarovi potvrdit?ja by som isla najradsej hned ale aj tak by moja gyn.asi nic nevidela...

anoushka33
16. apr 2018

@kaia111 Všetko záleží od toho, kedy u teba prebehla ovulácia a kedy ste mali svoju chvíľu snažilkovania. Mne sa posunula ovulácia. Moje cykly boli ukážkovo 28. dňové a posledný som cítila príznaky okolo 22. dňa cyklu a presne sme sa do toho trafili 🙂. Výsledok : 4. deň od meškania test negatívny, 5. deň negatívny a 8. deň jasné dve čiarky 🙂 a potom už len dve čiarky stále. Držím palce. Ak to nebude teraz, raz to príde 🙂

kaia111
autor
16. apr 2018

@anoushka33 este skusim par dni pockat a spravim dalsi test...po kolkych dnoch si si bola dat tehu potvrdit u lekara?

michaelamaria
16. apr 2018

Ja mám ten istý problém nikdy v živote mi nemeskali .a po meskani som robela na 5den a test negatívny.teras má bolieva pod bruškom a krížoch chvíľkami a potom samo prejde.vcera som zistela že mám krcok nizko cítim zľakla som sa tak niesom sama ako čítam.mam zviseny vitok hustý bieli .poraďte prosím je nádej ?😥 Tuzime mat dieta z mužom.od vtedy som test neskusala ani nechcem už sa neviem dočkať na gyndu.ale bojím sa či to nieje niečo zle keď mám krcok nizko k pošve ľahko nahmatelny a tvrdý.mrcha mala prísť 6teho a doteras nič.poradte .

kaia111
autor
16. apr 2018

@michaelamaria no ja som sa docitala takmer vsade ze krcok je na zaciatku tehotenstva nizky tvrdy a moze byt obaleny hlienom...ja som dnes skusala a mam tiez taky biely lepkavy na krcku mrcha nikde a test bol nega...ale maminky tu pisu ze je mozne tehotenstvo aj s nega testom tak velmi dufam ze nam to vyjde...drzim nam palceky nech cim skor rozsirime rady stastnych tehuliek😊v kazdom pripade ak ti mala prist 6 a dodnes nic tak by si mala ist k lekarovi na krv alebo na sono nech ta pozrie

anoushka33
16. apr 2018

@michaelamaria A prečo neskúsiš test? môžeš poznať odpoveď veľmi pohodlne na to, na čo aj tak celý deň myslíš 🙂. Ak bude negatívny, no a čo, idete ďalej 🙂. Niekedy je ta cesta dlhá a strastliplná, plná sklamaných očakávaní, ale nádej vám nikto nevezme 🙂. My sme sa prestali pri prvom snažiť (po roku a pol neustálych sklamaní), zmenila som prácu, vlastne som mala dve súčasne, hotová hektika, a nakoniec nás bábo prekvapilo, mimo plán 🙂. Toto druhé tehotenstvo je tiež neplánované, nechcela dve za sebou, a proste to prišlo... ešte sa spamätávam 🙂

anoushka33
16. apr 2018

@kaia111 skús o dva dni, uvidíš. mne teraz menzes mešká druhý týždeň, testy som urobila dva, na nich riadne cervene kolajnice 🙂, k lekárovi sa chystám teraz v piatok... už sa zmierujem s tým, že som tehotná (druhé som ešte neplánovala, hm, ale tak nám to vyšlo). Mám tie isté pocity ako pri prvom tehotenstve 🙂.

kaia111
autor
16. apr 2018

Citala som aj ze ovu test ukaze tehotenstvo tak som si teraz urobila a na nom su dve ciarky...len neviem ci to teda plati😄

michaelamaria
16. apr 2018

@anoushka3 pekne si to napísala😅 ale mi sme sa snažili dávno ,ale potom som to prestala riesit a venovala som sa svojej práci .a tak preto nechápem tomu že mi mešká.ano nestracajme nádej.....a test som skúšala pred piatimi dňami a nič.no uvidíme neham to hore na svetich.ked to má prist tak to pride .si milá dik.😊

michaelamaria
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
michaelamaria
16. apr 2018

@kaia111 aj ja negatívny a krcok dole ....možno sa aj zadarelo tebe aj mne 😉 verím na zázraky moja

michaelamaria
16. apr 2018

@kaia111 a koľko ty meska?

kaia111
autor
16. apr 2018

@michaelamaria dnes je stvrty den co meska tak chcem pockat zopar dni a tehu testik zopakovat a potom uz len cakat do buducej stredy kedy idem ku gyn a dufat ze mi povie dobre spravy 🙂

michaelamaria
17. apr 2018

@kaia111 aj ja idem stredu dúfam že obe tu dáme pozitivne správu moja 😄držím ty palceky ✋✋✋✋✋.a ináč dnes má prví krat naplno z kávy ráno tak aj zvracanie bolo.

natushik153
17. apr 2018

mne tiež raz meškali 12 dní, išla som k dr a povedala mi že som nemala ovuláciu. teraz som asi zas na tom istom, meškajú mi 8 dní

michaelamaria
17. apr 2018

@natushik153 môže byť no môj prípad to nieje ja som ovoluciu mala .nikdy mi nemeskala.

cukricek4
17. apr 2018

pockaj este, mozno je to len velmi skoro, daj tomu este nejaky tyzden a potom sprav zase test 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre