Menzes mi mešká už 5 dní. Môžem byť tehotná?

romcik25
4. feb 2018

Ahojte chcela by som sa opýtať je to 17 deň odkedy sme mali s priateľom pohlavný styk pri ktorom sme mali aj ochranu. Obaja vieme že sa nám neroztrhol ale mne už 5ty deň mešká menštruácia. V deň keď som mala dostať menštruáciu ma bolelo brucho a od vtedy už nemám ani biely výtok. Keď som si včera robila tehotensky test tak vyšiel negatívny. Mám si spraviť ďalší?

lavieenrose
5. feb 2018

chod k doktorovy nech ti pichne vyvolavacku

romcik25
autor
5. feb 2018

@lavieenrose ďakujem a môžem sa opýtať či neviete koľko tá vyvolávačka stojí?

1medvedik1
5. feb 2018

@romcik25 ja som za ňu nič neplatila

romcik25
autor
5. feb 2018

@romcik25 aha ďakujem no tak pôjdem lebo pochybujem že by som mohla otehotnieť keď sme mali ochranu a nepraskla

henkax
5. feb 2018

A 5 dni je vela? Mne meskala niekedy aj vyse tyzdna...to ti podla mna tak rychlo vyvolavacku neda, zbytocne hormony. A meskat ti moze aj zo stresu

romcik25
autor
5. feb 2018

@henkax sak áno môže ale to je to že mi nemeškávajú..

pininka
5. feb 2018

Aj mne sa to stalo a po vyse tyzdni mi pichla vyvolavacku, nic som neplatila, a prislo mi z nej zle. Odvtedy aj ked meskala, zrobila som test a bola som kludna. Ale u mna bezne meska aj okolo tyzdna,aj 10 dni uz bolo.

zuzans258
5. feb 2018

hlavne si nedávaj pichať vyvolávačku ak ti len 5 dní meškajú, nechaj to proste tak, vieš že niesi tehotná....proste počkaj...načo hneď takéto zásahy do tela....

romcik25
autor
5. feb 2018

@zuzans258 hej len je to nezvyk že sa mi niečo také stalo a bojím sa aj preto že v rodine máme aj rakovinu a tiež nato prišli takto.. Tak pôjdem aspoň na predbežnú preventívnu..

zuzans258
6. feb 2018

jasné ak máš takéto obavy...choď teda na vyšetrenie, za to nič nedáš...🙂

jessuela
31. jan 2021

Dobri večer chcela bi som poraďit meška mi menzdes uz 5 može bit to ze som tehotna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre