Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Mešakajúci menzes a užívsni liekov na bolesť chrbtice

nikuska382
14. máj 2019

Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť od radu. Menzes som mala dostať 9.5. vždy mi chodí na čas. Menzes som dostala 10.5. na tom nie je nič divné lenže môj menzes bol taký že som mala len hnedé výtoky a len v prvý deň trochu krvi inak nič. Test som robila včera a bol negatívny. 9.5. Som mal aj rengén chrbtice a tak isto užívam lieky od bolesti ale toto sa nikdy nestalo. Viete mi pomôcť? ☺️

joujou444
14. máj 2019

@nikuska382 zdravim, podla mna je to nedostatok progeseronu v druhej lutealnej faze cyklu (t.j. po ovulacii). moze sa to buduci cyklus opakovat, ale nemusi. na nedostatocnu tvorbu progesteronu ma tiez vplyv vela faktorov, moze to byt kludne aj tymi liekmi (aj antibiotika), stres, mozno hypovitaminoza.. nie som si ista, ci gynekologovia davaju umely progesteron aj za tychto okolnosti, skuste sa mozno spytat vo vasej ambulancii..

vrabcek15
14. máj 2019

@nikuska382 Ahoj😀ak tomu dobre rozumiem tak si mala menzes len jeden deň a aj to bolo v podstate len špinenie...no asi ti ostáva už len čakať na ďalší menzes, že aký bude silný..ak by ti neprišiel tak treba tehu test a návštevu gynekológa... No popravde rengen asi nemá vplyv na menzes(teda si myslím) skôr lieky ale to by si musela dlhodobo brat niečo napr.antibiotika alebo tak..ale stres,choroba vie menzes ovplyvniť ...

sonicka96
14. máj 2019

@vrabcek15 ak by bola tehotná tak by rongen mal veľmi zlý dopad na tehotenstvo...

vrabcek15
14. máj 2019

@sonicka96 to áno...však hádam to bola iba nejaká odchýlka a nabudúce všetko príde ako má..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli