Mešká mi menštruácia a dnes mi ide roztrhnúť vaječníky

didip
13. aug 2022

Ahojte, mešká mi menštruácia a dneska mi ide roztrhnúť vaječníky, pri menštruácii sa mi nikdy nestáva že by ma boleli, iba kríže. Tehotenský test mi dnes vyšiel negatívne. S priateľom sa snažíme o bábätko, môžem byt tehotná aj napriek tomu že mi test vyšiel negatívny? Ďakujem

jaskolka
13. aug 2022

Bolest vaječníkov nezvykne byť priznak tehotenstva, keby ešte tam podbruško, tak teoreticky áno
Skôr by som myslela na nejaký zápal, keď máš bolesti vaječníkov. Nie každé meškanie je automaticky tehotenstvo
Urob test pre istotu ešte o pár dní a keď nič, tam určite smer gynekológia

zmrzlinka2021
13. aug 2022

@didip
Negativny test rovna sa "nie si tehotna".
ak si si nie ista, sprav si ho este o 3-4 dni, ale ak ti uz teraz meska menzes a mas test negativny, tak proste na 99,9999 % nie si tehotna

nikola212
13. aug 2022

Daj si pozor aby to náhodou nebola cysta, mne keď naposledy meškali a bolel má na jednej strane vaječník tak som tam mala cystu.

didip
autor
13. aug 2022

@zmrzlinka2021 jasne, aj ja si myslím, len ešte tomu dávam šancu keďže aj prsia mám veľmi citlivé. Počkám ešte pár dni a uvidím 😊 dakujem vám zatiaľ

veronikaszabova
13. aug 2022

@didip ak by si mala tehotenske priznaky, tak by si mala uz aj test pozitivny.

didip
autor
13. aug 2022

@veronikaszabova asi to je všetko zo stresu, keďže teraz prerábame dom a neviem kde mi hlava stojí 😅 počkám ešte pár dní

sunshine15
15. aug 2022

@didip nerobila si dnes test?

didip
autor
20. aug 2022

@sunshine15 robila som si pár dni dozadu a vyšiel duch takze som zvedava 😊

sunshine15
21. aug 2022

@didip super🫶🏻🫶🏻

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre