Mešká mi menzes 2 dni

lotitka
25. nov 2021

Ahojte chcem sa len spýtať kedy by som si mala spraviť test keď mi menzes mešká 2dni? Dnes mám pocit od rána na zvracanie.
Ešte mam otázku: strašne ma dnes bolia prsia a pod bruchom. Pred 2tyzdnami som mala 4dni také že ma strašne bolelo pod bruchom. Chcem sa spýtať môže to byť tehotenstvo? Keď ma dnes bolia prsia a pod bruchom. Ďakujem vám za vaše rady a prosím žiadne hlúpe komentáre 🙏❤️

natali8581
25. nov 2021

@lotitka Test uz by mal niečo ukázať,tak si ho kľudne môžeš spraviť.

lotitka
autor
25. nov 2021

@natali8581 ďakujem za radu 😊❤️

ailiba
25. nov 2021

@lotitka keď si mala nechránený sex a mešká ti ms rozhodne si urob test. Najmä, keď máš príznaky. Držím palceky👍💞... Potom sa pochval😉

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lotitka
autor
25. nov 2021

Dievčatá áno mala som nechráneny s manželom 😊 pondelok som volala dr aby ma objednala na preventívnu čo som vedela že menzes mi skončí dovtedy a vcera som mala mať a neprišli ani dnes sa zatiaľ neukázali 😁

ailiba
25. nov 2021

@lotitka tak to vyzerá dobre, už len ten testik😎

lotitka
autor
25. nov 2021

@bambulienka25 2tyzdne a 4dni je od toho čo sme mali nechránený a od 12.11 4dni ma bolelo pod bruchom potom to prestalo.

simbatko
25. nov 2021

@lotitka ahoj sprav test....pak daj foto...už by ti malo ukázať ....

lotitka
autor
25. nov 2021

@simbatko foto pridám sem zajtra ráno

alina765
25. nov 2021

@lotitka Urob testík😘Držim palce.

euka210
25. nov 2021

@lotitka to ja tak pri prvom ...ma zacali boliet prsia, meskalo, tak som mala len tusenie, po par dnoch som si urobila test a bol pozit.

simbatko
26. nov 2021

@lotitka ahoj robili si test?

hildicapupu
26. nov 2021

podla mna si kludne mozes spravit test ako uz by ak by si tehu bola mal ukazat pozitivny vysledok

lotitka
autor
26. nov 2021

Ahojte baby zabudla som urobiť ráno test mala som fofri 🤦 menzes stále nemám teda mrchy nepriali zatiaľ ani dnes dnes to je 3den čo nedošli. Pôjdem kúpiť test a zajtra ráno urobím 😊 hneď vám ho sem odfotim

lotitka
autor
26. nov 2021

Baby dnes má extrémne bolia prsia mám podprsenku a neskutočne ma bolia,keď si ju dám dolu tak iba v tedy keď sa ich dotknem 😔

lotitka
autor
26. nov 2021

@simbatko robila som si teraz test a vyšla mi len jedna čiarka

alina765
26. nov 2021

@lotitka odfoť

lotitka
autor
26. nov 2021

@alina765 zajtra by som chcela skúsiť digitálny

simbatko
26. nov 2021

@lotitka prosím ťa skús lepšie odfotiť

lotitka
autor
26. nov 2021

@simbatko ja tam vidím jednu baby

ailiba
26. nov 2021

@lotitka hm, aj ja bohužiaľ vidím len jednu. Keď si pravdepodobne otehotnela, ako píšeš, už by tam malo byt niečo vidieť... Tak skus o 2 dní, ak nepríde ms.

lotitka
autor
26. nov 2021

@ailiba 3.12 idem ku gynekologické na preventívnu možno tam niečo bude. Ako príznaky ako píšem mám ešte aj dnes. Skúsim zajtra ten digitálny a uvidím

lotitka
autor
29. nov 2021

Ahojte baby tak jeden deň som krvácala a to bolo všetko. Piatok idem k dr uvidím čo mi povie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre