Mešká mi menzes a bolo mi zle

simka28021994
14. okt 2012

Ahojte 🙂 ... mám na Vás jednu otázočku .... meškaju mi krámy, parkrát mi prišlo zle a robila som si dve testy a nič neviete čím to môže byť ?:/ Môžem byť tehotná ?

galaxy
14. okt 2012

no jasné,že si?? to nevieš??? boooože,také lahké.....

milka1978
14. okt 2012

@simka28021994 kľudne môžeš byť tehotná .... ani mne nevyšli prvé testy ..... až po mesiaci sa mi ukázala silná druhá čiarka .... takže ešte počkaj .... ak ti do mesiaca neprídu tak to si na 100% tehotná 😀 alebo chorá ☹ ale prajem veľa šťastia

simka28021994
autor
14. okt 2012

už som chcela isť ku doktorovi, ale ked tak ešte počkám 🙂 len dufam, že chora nebudem, lebo tento rok už stacilo ženskych problemov .. ale dakujem 🙂

uhnakova
14. okt 2012

Mozes byt tehotna, niekomu testy ukazu pravdu az po tyzdni - po dvoch. Necakala by som dlhsie nez dva tyzdne po vynechanom menzese, vtedy sa tehotenstvo uz urcite z krvi da zistit. A ak by slo o nejaku chorobu, lepsie je prist k doktorovi skor.

simka28021994
autor
5. nov 2012

No mne meskali kramy preto, lebo mam cystu na vaječniku (zas) .. :(( beriem injekcie-vitamíny tak uvidime či to zmizne, alebo nie .. :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre