Mešká mi menzes, mám výtok a styk som nemala. Čo mi je?

andi1234
16. apr 2015

Dobrý deň.
Menštruacia mi meska 2 tyzdne.mala som 3dni hnedy vytok a uz ako tak aj dve kvapky krvy.Z coho to mozem mat?Neviete mi poradit?Pohlavny styk som nemala.Len ma moj priatel prstoval.Moze sa stat ze ked mal spermiu na prste tak by som mohla otehotniet?

kuka221
16. apr 2015

Že pomoooc!? Tebe už sa nedá pomôcť 😉 🙂

sasa1983
16. apr 2015

Najlepsie je to krvy

tiumen
16. apr 2015

Spermiu na prste 😂😂😂😂

alenockap
16. apr 2015

otehotnieť môžeš aj ked si oblečieš jeho slipy, takže pozoor 😀

jatamido
16. apr 2015

...ako sa mu dostala tá spermia na prst? 😀

kafedame
16. apr 2015

Jaaaj,mládež.... 😖

prego81
16. apr 2015

to by uz aka smola bola ze JEDNA spermia na prste...a prave tym prstom by ta robil? to uz skor otehotnies z toho ze si pila z pohara ktoreho sa tym prstom dotkol pan prstovatel

ssussie
16. apr 2015

Joj moralistky... Lebo vy ste v puberte petting nerobili nie ??? Robili a ak mate pubertalne deti, mam novinu - robia to aj oni ! A slecna odpoved: Si dama, tak vrhnut tu slovo prstoval je vulgarne. Mas svoju hodnotu a aj tvoje lono nie je vec verejna, ale urcena pre vynimocneho cloveka a vynimocne situacie. Lebo, ked ta bude 'prstovat' kade kto, tak budes palculienka a neskor lahka korist a tej nalepky sa nezbavis uz nikdy a v 30 ta nik uz nebude chciet 😉 A tehotna byt nemozes. Maj dusu na pokoji. Nabuduce sa vsak pri laskani dohodnite, z najprv urobi on radost tebe a potom ty jemu, aby to bolo bezpecnejsie a aby si nepanikarila po kazdej intimnej chvili. Vela zdaru 🙂

sibalka21
16. apr 2015

@andi1234 nie nebojsa niesi tehotna :D .... musis mat sex aby si otehotnela, je to len hormonalny výkyv

nikola599
17. apr 2015

Ahoj to je kravina vies aká blba otázka ucila si sa biologiu tak si ju zopakuj a dozvies sa odpoveď ako sa robia deti

majkagajka
17. apr 2015

Mila slecna, do buducnosti informacia, ze okrem toho ze to bude asi hormonalny vykyv, pre pokoj duse sa daju v lekarni kupit aj tehotenske testy ktore vedia zistit tehotenstvo od 5.dna tehotenstva ...

moniciak
17. apr 2015

😀 Infarktove stavy 😀 Meškanie menštruácie môže mať kopu príčin, keď tak nad tým rozmýšľam, začnem muža kontrolovať, či si pred jedlom umýva spermie z rúk 😀

sardinka333
17. apr 2015

Booožiku, nechcem uraziť ale taketo otazky milujem...a my odkial máme vedieť čo ti je? Vyšetruje tu azda niekto cez internet?? Treba zájsť na gynekologiu, ak si nemala pohlavný styk tak z prstovania je veeelmi mala pravdepodobnosť že si tehotná, zase musí tam byť aj nejaka koncentrácia tých spermií. Tu sa iste nedozvieš ,,čo ti je,,. Šup na gyndu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre