Meškajúca menštruácia

26. mar 2023

Zdravim, mam pravidelny cyklus 28-29 dni… menstruacia mi vsak meska uz 8dni. Snazili sme sa o babatko dva roky, nakoniec sme sa rozisili a ja som odvtedy celkovo dost v strese. Test je negativny, zajtra urobim dalsi. Mam vsak celkove obavy, ze teraz po prevaleni partnerovej nevery sa nam zadarilo…🙄 Mam cakat ci zajst za gynekologom? Dakujem vam za rady.

stellarstar
26. mar 2023

Môžeš to mat na aj zo stresu, počkaj pár dní a ked ms nepríde tak na gyndu nech sa na teba pozrie

juliacenc
26. mar 2023

Myslim, ze test to tak skoro neodhali. Skor ten gynekolog. Urcite to chces vediet, takze chod.

autor
26. mar 2023

Dakujem,tak este chvilku pockam a zajdem za lekarom.

zuza265
26. mar 2023

Po 8 dnoch meskania by uz test ukazal - ale ak si mala posunutu ovulaciu, tak vlastne este nemeska a uvidis. Sucasne ti prave ten stres mohol oddialit menstruaciu. Drzim ti palce, urcite mas teraz tazsie obdobie 🤗

majamat
26. mar 2023

kedy bol naposledy styk? ak je to viac ako 2t,t ak je minimalna sanca, ze si tehu, lebo test by ti to uz ukazal aspon minimalne ducha.

autor
26. mar 2023

@majamat naposledy bol tusim po menstruacii (18.2 mi zacala) niekedy okolo 26-29.2 sme naposledy spolu spali a potom sa mi priznal…koncom februara..

autor
26. mar 2023

@zuza265 Dufam, teraz by som babo nechcela. Kebyze mam byt na neho sama. Toho idiota uz nemam chut vidiet. 🤦🏻‍♀️ ani sa mi neozval,neospravedlnil len mi to oznamil a odisiel…po 8rokoch.

autor
26. mar 2023

28.2 preklep😂🤦🏻‍♀️

majamat
26. mar 2023

to uz je skoro mesiac, to uz by si mala na teste kolajnice.

majamat
26. mar 2023

test ukazuje ducha niekomu uz po tyzdni od oplodnenia. nevmozes vediet, ekdy presne doslo k oplodneniu, lebo spermie nejaky cas preziju, vedia si pockat na vajicko,a le to len par dni, kazdopadne aj keby, uz je to minimalne takych 22-25dni od mozneho oplodenia.
niektorym zenam ducha uaze 10dni po oplodneni, cize 14dni po styku. potom ciarka silnie a teda po 20dnoch uz su jasne 2 ciarky a dokonca aj ked sa test robi kedykolvek v priebehu dna.

myslim si, ze tehu urcite nei si, skor to bude stres.

ankare
26. mar 2023

To je paradox života, čo? Držím palce!

autor
26. mar 2023

@majamat Tiez si myslim, ze stres. Sok a nervy cely mesiac…Zacina ma pobolievat brucho ako pred menstruaciou, tak snad to bude ona.
@ankare Ved prave,dva roky som ju dostat nechcela a teraz sa modlim nech pride…

autor
28. mar 2023

Konecne prisli,🎉🎉🎉🎉dakujem vam este raz😇

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre