Meškajúca menštruácia a možné tehotenstvo

janulka1989
7. feb 2012

Dobry den.Chcela by som sa opytat s priatelom sexujeme naplno meskali mi 11 dni a dostala som kramy zatial su slabe ale chcem sa opytat ci mozem byt aj tehotna aj ked som dostala kramy,ktore meskali 11 dni.

tic_tac22
7. feb 2012

NO NEVIEM S MENSTRUACIOU JE TO ROZNE NEBOLI STE U GINEKOLOGA SICE JE SKORO NO TREBA POCKAT ESTE BUDUCI MESIAC NO PODLA TOHO UVIDITE MNE NEPRISLA MENSTRUACIA ALE JA SOM TO ZISTILA LEN TYZDEN PO KED MI MESKALO HNED SOM SI KUPILA TEST A UKAZALO MI ZE SOM ESTE STE NESKUSALI BABY TEST

elus
7. feb 2012

ahojky skus si spravit test cez vikend,kludne mozes byt tehotna,drzim palce..

kytula
7. feb 2012

@janulka1989 záleží od toho, či máš pravidelný menses alebo nie. Aj je pravidelný, je veľká pravdepodobnosť, že by si mohla byť.

janulka1989
autor
7. feb 2012

@kytula
v poslednej dobe boli presne prisli aj skor mali prist na vianoce a prisli skor a meskali 11 dni a dostala som mozem byt tehotna?mohla potratit?

kytula
7. feb 2012

@janulka1989 ak máš pravidelne svoje dní, možno len zárodok sa neuchytil, alebo nebol dostatočne vyživovaný. Ťažko povedať.

janulka1989
autor
7. feb 2012

@kytula
Myslis ze potrat skusim urobit baby test

kytula
7. feb 2012

@janulka1989 Janulka ozaj neviem, najlepšie bude, ak si urobíš tehu test, možno si aj tehotná, čo by bolo super.
držím palce.

janulka1989
autor
7. feb 2012

@kytula
Dakujem mozno som tehotna a mozno nie ale mozno o to aj prisla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre