Meškajúca menštruácia a negatívne testy

monika3107
8. máj 2019

Potrebujem poradit maminky menzes naposledy 29.3.2019 meska mi to uz dost dlho ukazuje mi 42 den dc 12 dni meska mrska a vsetky testy negativne....zoparkat bolo vidiet ducha ale iba tien nic ma neboli ziadne priznaky..akurat ma 2 dni bolela hlava a jemne pobolievanie ako ked to ma prist okrem ineho ma svrbia dlane obcas nohy ....Objednana ku doktorovi ....Otazka znie co si myslite???? Lebo ja uz som zufala 😄😄😄

veronikaszabova
8. máj 2019

@monika3107 a ked ta pobolievalo brucho, nemohla to byt posunuta ovulacia?

sasa1983
8. máj 2019

@monika3107 a z čoho si zúfalá? Bez ohľadu na dní cyklu a ovukaciu, ak od styku kedy si mohla naposledy otehotnieť uplynulo aspoň 15-16-17 dní a testy si teda negatívne, tak tehotná nie si.

monika3107
autor
8. máj 2019

@veronikaszabova to praveze neviem nikdy mi to takto dlho nemeskalo

monika3107
autor
8. máj 2019

@sasa1983 dakujem som zvedava co sa zisti u lekara chceli sme totiz male

veronikaszabova
8. máj 2019

@monika3107 ak vies, kedy cca boli tie bolesti - kolko dni spat to bolo?

monika3107
autor
8. máj 2019

@veronikaszabova kazdy den su take mierne akokeby sa to malo spustit a nikdy nic mozno to bude ozaj iba pozastavene

veronikaszabova
8. máj 2019

@monika3107 drzim palce, aby to bolo tehu 🙂

monika3107
autor
8. máj 2019

@veronikaszabova dakujem si zlata bolo by to po 12 r a doma mam dvoch chlapcov😘

michaelasipos
8. máj 2019

Ahojte potrebujem poradit v marci som mala dostat menzes no meskalmi 2 mesiace bola som u gynekologa ten mi povedal ze nie som tehotna v aprili som to dostala 6-ho a mala som ju 5 dni teraz mi menzes prisiel o 2 dni skor ale nechcem to nazvat menzesom lebo to tak nevizera skor take hnede špinenie s vytokom pod bruši ma to boli sem tam ani nemam take priznaky poprvi krat som takto, mam priatela a malisme nechrani stik ale dava si pozor.... Stavaju sa aj nahody

monika3107
autor
8. máj 2019

@michaelasipos ahoj vyskusaj testik a cca pockaj tyzden a bez k doktorovi

kristina_00
8. máj 2019

@monika3107 ak ti vyšli tehu testy negatívne nie si na 90% tehotná , uvidíš čo ti povie doktor .. držím palce 😊

michaelasipos
8. máj 2019

@monika3107 a stava ju sa aj nahody???? Lebo takto som este nebola ale vcera som aj vracala aj dnes mi bolo navracanie a hlava sa mi krutila

michaelasipos
8. máj 2019

@monika3107 a to spinenie mam od soboty

monika3107
autor
8. máj 2019

@kristina_00 sama som zvedava je to zahada vacsia ako bermudsky trojuholnik😄

monika3107
autor
8. máj 2019

@michaelasipos samozrejme aj nahody sa stavaju ale osobne si myslim ze to je take docistovanie predchadz.menstruacie....pre istotu ked skonci to spinenie chod k tomu dr nech sa kukne na to

kristina_00
8. máj 2019

@monika3107 mávam pravidelný cyklus pred nedávnom mi tiež meškala mrcha 2 mesiace , mala som podobne príznaky ako ty , tiež som to pripisovala tehotenstvu 😂😂 , no ale testy negatívne tak som šla k dr. a kde sa vzala tu sa vzala cysta na pravom vaječníku 😊

monika3107
autor
8. máj 2019

@kristina_00 a co potom isla si do nemocnice alebo sa to dalo inak vyriesit?

kristina_00
8. máj 2019

@monika3107 nie dr.povedal že mám počkať do najbližšej menštruáciu a že ona samovoľne praskne , a po menštruácii týždeň na kontrolu či praskla chvála bohu praskla mrcha už chodí ako predtým presne 21. A trvá 5 dní 😊😊

monika3107
autor
8. máj 2019

@kristina_00 no aj si ma potesila lebo nemocnica v mojom pripade nepripada do uvahy

kristina_00
8. máj 2019

@monika3107 ale je viacej druhov cýst niektoré sa odstraňujú chirurgicky,ale dúfam že nič také nemáš a bude všetko v poriadku a aj držím palce aby to bola tá najlepšia varianta a to tehotenstvo lebo príroda je nevyspytateľná 😊

monika3107
autor
8. máj 2019

@kristina_00 diki dam vediet vsak uz skusam vselico na spustenie a nic😄😄😄

misicka123655
16. máj 2019

Ahojte baby..... Mám na vás otázočku.... Pred zhruba dvomi mesiacmi som bola tehotná len som v 4 týždňa samovoľne potratila..... Minulý mesiac ako obvykle mi prišla menštruácia presne na deň len tento mesiac sa jej akosi nechce už mešká 3 deň a už asi týždeň mám v podbrušku také bolesti ako pred MS trošku ma pobolieva ju aj prsia chrbát a hlava mám aj taky žltý výtok... Ale test negatívny... Myslíte že môžem byť tehu? priateľom mame nechránený sex keďže sa snažíme o babo....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre