Meškajúca menštruácia a negatívny test

jamacka
23. máj 2024

Viem,že tu boli na túto tému už diskusie,ale nachodím len staré temi, preto Vás prosím o radu.
Už 5dni mi mešká menstruacia a robila som si už 3testy a všetky negatyvne,môžem byť tehotná?
Príznaky zatiaľ nemám, len som si zatiaľ všimla také veci,že vždy pred som mávala migrénu,teraz som ju nemala dlhšiu dobu,alebo vždy asi cca týždeň pred sa mi vedeli spraviť vyrážky na tvári a teraz nič.
Minulý rok v októbri som bola na kyretaži, čakali sme babo len mi ho museli v 13tyzdni zobrať, lebo nebilo mu srdiečko. Po novom roku sa mi začal cyklus upravovať a menštruáciu som začala mať pravidelnú, až teraz mi 5dni mešká.
Som z toho na nervy,lebo minulý rok sme prišli o babo,po novom roku ako sa mi začal upravovať cyklus sme sa začali znova snažiť a teraz je to strašne nanič, lebo na jednej strane som rada,že mešká a na druhej strane nerada,lebo testy negatyvne.

wivienka111
23. máj 2024

najlepsie bude ked pojdes rovno ku gyndovi a spravi ti odbery aby si si bola uplne ista ze si v poriadku.

marina447
23. máj 2024

ked je to takto, tak by som sa ozvala pre kazdy pripad lekarovi. ak by tieto veci tomu nepredchadzali, tak by som len povedala, ze vsak pockaj teda este par dni. ale toto je asi ina situacia.

pet888
23. máj 2024

@jamacka mozno sa len posunula ovulacia a i ked este tehotna nie si,stale v tomto cykle mozes byt.Len je teda otazka,ci ta ovu vobec prebehla.

jamacka
autor
23. máj 2024

@pet888 To či prebehla,neviem,ale nestalo sa mi ešte nikdy,žeby mi vynechala menstruacia nejaký mesiac.Iba keď som bola tehotná minulý rok,vtedy nedošla ,ale ináč som mávala vždy pravidelne, dokonca aj keď som bola silno nachladnuta,chodila som často aj cikat, tak menstruacia prišla len s jednodnovym meškaním, no a teraz neviem čo sa deje.
Volala som už aj doktorovi,objednal ma až na 10juna,že mám prísť ak mi dovtedy nedôjde.
Povedal mi aj on,že nemusela prebehnúť ovulácia, len je mi divne,že sa mi to nikdy ešte nestalo,žeby mi takto nedošla.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre