Meškajuca menštruácia už 10 dní, no testy sú negatívne

malycka
9. feb 2021

Ahojte idem si k vám po radu 10 dni mi mešká menštruácia robila som si 4 testy všetky negatívne dneska ráno som si robila ďalší a tiež negatívny lekár mi kázal čakať 14 dni až potom sa ozvať môže to byť tehotenstvo o bábätko sa momentálne nesnaží ďakujem

viikkki
9. feb 2021

@malycka testy sú nespolahlive kľudne si mohla mat ovuláciu neskôr niekedy pred MS a otehotnela si co ti test ešte neukáže, tak isto to môže byť posunutý cyklus, hormonálne zmeny atď... Skus si nahmatať maternicu ale netlac veľmi ak si tehotná aby si si niečo nespravila ci ju nemáš vyššie takú zväčšenu a zmeraj si bazalnu teplotu, plus si môžeš ist dat do labaku ako samoplatca zobrať krv na hcg...

amelia89
9. feb 2021

@viikkki 🙄prepac ale nahmataj si maternicu,really? Ja ani ked som bola tehotna som si nevedela nahmatat maternicu. Dalej- zmeraj si bazalnu teplotu,to by bolo dobre k comu ked si ju nemarala predtym a nevedela by teda ci stupala alebo klesala?

@malycka ak mavas viac menej pravidelnu menstruaciu tak po 10 dnoch by na 100% v pripade tehotenstva test uz vysiel pozitivny. Neviem aky dlhy mavas cyklus takze nechcem nic hovorit ale ak mavas normalne cca 28dnovy tak tehotna by si nemala byt.

veronikaszabova
9. feb 2021

@viikkki rady za milion 🤣🤣🤣 ako si ma nahmatat maternicu?

mikasz
9. feb 2021

@malycka ms moze meskat z roznych pricin, nemusi to byt len tehu. Pockaj 2-3dni, test zopakuj a zajdi k dr. Zoberie krv, spravi sono a budes mat istotu

chrobacik41
9. feb 2021

@malycka ahoj, ja som mala podobný problém, 13 dní mi meškal menzes, mala som neskutočne bolestive a citlive prsniky, to som ešte nikdy nemala. Na 14 deň mi menzes dorazil samozrejme bolesti veľké, a tie prsia juj. Lenže minulý týždeň som.krvacala stále bol to už 14 deň co som krvácala mala som.bolesti v podbrusku ani chodiť som nemohla. Brucho napuchnute ako keby som bola tehotná. Tak som bola u lekára vo štvrtok minulý týždeň. Pozrela ma a na sono videla ešte vysokú sliznicu a veľa tekutiny a hovorí mi že mi praskla velka cysta. Dala mi lieky na zastavenie plus mamina mi picha injekcie od bolesti lebo ešte stále mám sem tam bolesti také že niečo robím a zrazu silná bolest že sa musím tak zohnut aby mi to preslo a potom sadnúť. Nespala som už asi 3 týždne lebo keď ležím tak ma to bolí. V sede nie. Krvácanie už ustupuje ale uvidím lieky mám užívať do soboty, ak mi to.neprejde mám prísť k lekárke. Takže tak. 🤕

viikkki
9. feb 2021

@veronikaszabova
@amelia89 ja keď som bola tehotná cítila som si ju zväčšenu a mala som ju vyššie a keď som potratila zase bola nízko,

veronikaszabova
9. feb 2021

@viikkki maternicu si nevies nijako chytit. Pozri si anatomiu tela

malycka
autor
9. feb 2021

@amelia89 ďakujem mávam 26 až 28 cyklus dnes ráno som robila test pepino a vyšiel negatívny zas mam len mierny vitok dosť brucho nafúknuté

malycka
autor
9. feb 2021

@chrobacik41 ďakujem myslím že tehotná asi nebudem po 5 testoch a už 10 deň by sa mi ukázal pozitívny mam dosť nepríjemné gynekológa ked som mu volala tak mi Povedal že mam čakať 14 dní a potom sa ozvať

majamat
9. feb 2021

@malycka ak by si mala aj ovulku na konci cyklu, tak na 10den ej tam aspon duch. cize mala sanca na tehu, hormonalne odchylky su bezne aj u zdravych zien, tak to bude skor tym. tiez moze ist aj o vacsi prolem - napr. taka cysta ( spomenute vyssie ). no ja som ako mlada mavala tak 2x rocne cyklus o 2t dlhsi.

malycka
autor
9. feb 2021
malycka
autor
9. feb 2021

@malycka dnes robený 10 deň tehotenstvo to asi není

domka222
9. feb 2021

@viikkki to akože vážne? 🤦‍♀️Tak nahmatať si maternicu či je vyššie je už iný level 😃 toto by ma nikdy ani nenapadlo

majamat
9. feb 2021

@malycka veru nic tam nevidim. no keby si chcela istotu, tak kludne este za 2 dni opakuj a potom, ked ms nepride, tak zajdi k dr.

malycka
autor
9. feb 2021

@majamat ďakujem myslím že 10 deň by bol aspoň náznak nejaký určite pôjdem

viikkki
9. feb 2021

@veronikaszabova nehovorím ze chytiť ale cítila som ju keď som bola tehotná mala som ju zvýšenú som stihla tak možno preto

viikkki
9. feb 2021

@malycka mne sa tam dačo marí

malycka
autor
9. feb 2021

@viikkki myslíte lebo ja nevidím nič iba jednú čiarku

viikkki
9. feb 2021

@malycka je to také 50 na 50 neviem ale nieje to uplne biele skus rozobrať test a tak od fotiť na bielom podklade a o 2 dní skus test drmax 😊

amelia89
9. feb 2021

@malycka prosim ta bud v klude
@viikkki je cisty trol,to nie je realny profil 🙂 Neboj !

veronikaszabova
9. feb 2021

@viikkki ved ten test je uplne jasne negativny.

malycka
autor
9. feb 2021

@amelia89 ja tiež ani ja jeden nevidím nič prvý krát ked bola tehotná tak mi najprv slabá čiarka urobila a o par dni neskôr som zase robila a bol pozitívny teraz nič ani na jednom

malycka
autor
10. feb 2021

@veronikaszabova ďakujem myslím si to isté

malycka
autor
10. feb 2021

@malycka ahojte tak dneska ráno som zase skúsila urobiť 11 deň meškania menštruácie zase negatívne myslím že to tehotenstvo není

majamat
10. feb 2021

@malycka nie, an tehu to nevyzera.

malycka
autor
10. feb 2021

@majamat myslím si že nie som tehotná po toľkých testoch a všetko negatívne boli aj dneska

majamat
10. feb 2021

@malycka urcite nie si. takto meskania obcas byvaju, su bezne, cize aj tebesa to zrejme stalo.

malycka
autor
10. feb 2021

@majamat ďakujem

malycka
autor
11. feb 2021

Ahojte tak chvala Bohu som ju ráno dostala ďakujem všetkým za rady

chvostik1
11. feb 2021

@viikkki Maternicu? :D jojoj dievca :D :D :D jedine čo si vieš "nahmatat" je krcok maternice.... Ty maternica...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre