Meškajúca mrcha a prechladnutie

meggie393
3. dec 2013

Ahojte maminky/nemaminky...

mam otazocku kedze sa mi nic podobne nikdy nestalo: Mrcha mi meska 8 dni,pred 6 dnami,som mala hnedy vytok a veeeelmi silne bolesti v krizoch,az take ze som ledva stala na nohach,no potom to preslo,presiel hned aj vytok...nemyslim si ,ze som tehotna,nemam ziadne priznaky,citim sa ok,nebolia ma ani prsia,viem ze na mrchu vplyva prechladnutie,stres a pod. , ale vela krat som bola prechladnuta ( a dost silno od spodu) a dosla mi nacas...prosim poradte mi,na vyvolavacku sa bojim ist..mam pockat este tyzden a potom ist k lekarovi? Testom neverim..
Dakujem za odpovede ;)

marienka1703
3. dec 2013

@meggie393 testuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj 🙂

meggie393
autor
3. dec 2013

@marienka1703 podla mna je este skoro na test,ja im vobec neverim :/ a nemam ziaaadne tehotenske priznaky,mozno prave preto ani netestujem :/

marienka1703
3. dec 2013

@meggie393 vobec nieje skoro, ak ti meska 8 dni,,,mne uz na 5 den meskania ukazali dve ciarocky.......priznaky nemusis mat, je skoro🙂

meggie393
autor
3. dec 2013

@marienka1703 a ak sa mozem opytat,ake si mala pocity ked ti meskala?ja mam takeee slabulinke pobolievanie v krizoch a pocit akoby som mala dostat,ale nic...vyskusam,no bojim sa strasne 🙂

marienka1703
3. dec 2013

@meggie393 ja som nemala ziadne, akurat na pobolievanie podbruska ako pri menses v case ked mala dojst,,, a potom neskor v 6tt take zvacsene prsia,,,, a to bolo vsetko ...

marienka1703
3. dec 2013

@meggie393 Nechapem ak snazilkujes preco sa bojis,,ved je to dobry znak ze meska🙂

meggie393
autor
3. dec 2013

Paradoxne,teraz nesnazilkujeme,snazili sme sa dva roky,rozne liecby cysty,tabletky,planovany sexik od lekara a nic..tak som to vzdala asi pred styrmi mesiacmi,lebo nas to s muzom totalne vycerpalo a povedala som ,ze ked to pride tak pride,tak uvidime,,,,vyskusame teda testnut,aspon budem vediet na com som...ale vela bab tvrdi,ze pri prechladnuti im niekedy meskali aj tri tyzdne...mna pobolievaju ladviny,ale nemylsim si ,ze by to malo az taku trvacnost,bola som vela krat chora od spodu,a dostala som s max 2 dnovym meskanim,no silnejsie a bolestivejsie.. :/ .. tak testnem teda 🙂

sara2515
3. dec 2013

urcite testni,aspon budes vediet na com si 🙂 mne test ukazal poriadne ciarky v den ked som mala dostat,teda este nemeskala a bolo to tam...a tiez nemam ziadne priznaky dokonca ani ta unava aku som mala pri prvom tehu...kazdy ma ine tehotenstvo,neporovnavaj sa s inymi,ze co by si mala mat 😉

marienka1703
3. dec 2013

@meggie393 daj potom vediet🙂 mne meska tiez 2 den,ale pockam do mikulasa a potom testnem🙂

meggie393
autor
3. dec 2013

@sara2515 vyskusam,bud tam bude,alebo nie,raz snad pride ta krasna druha ciarocka...uz nedufam po tolkom case stravenom u lekara ;) ,ale ako sa hovori,zazraky sa deju 😀

meggie393
autor
3. dec 2013

@marienka1703 jeej tak to ti drziim strasne palceky,dufam,ze sa budeme tesit spolocne 😀 😀 ...to by boli tie najkrajsie vianoce na svete!

marienka1703
3. dec 2013

@meggie393 nejako sanato nesustredim,,,, pretoze to potom nedopada dobre,...no verim, ze ak bude bude v poriadku🙂

rybka1985
4. dec 2013

@meggie393 mne vysli // uz na 24DC tak necakaj a testuj nemas co stratit max minies zopar testov 🙂

meggie393
autor
4. dec 2013

no takze ako som hovorila,opat a zas sklamana...meska mi 8 den,na teste jedna ciarocka,robila som si ho teraz ,mam este jeden ,ale uz netestujem,takze to prikladam k prechladnutiu,kedze ma pobolievaju ladviny... ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre