Meškajúci menzes a biele testy

4. mar 2021

Dobry den zienky, taká otazka, menzes mi meška cca 4-5dní, mavam pravidelny cyklus prakticky nikdy mi to nemeskalo len pri prvom tehotenstve. Kazdy vecer citim slabe ms bolesti a krize, vzdy to vyzera ze rano uz sa to spusti,no nič ..testy su negativne..mate niektora skusenost ze aj napriek tomu ste bola tehotna? K dr zajdem ked bude meskat aspon 10dni.. dakujem krasne za reakcie

sally001
4. mar 2021

Mne este nemeska ale tiez by som chcela aby neprisla...ms mam mat v nedelu...brucho ma bolelo na ms minuly tyzden teraz vobec🤷‍♀️ ale zato prsia strasne a dnes aj hlava a stale mi je zima...drzim palce

hapkova
4. mar 2021

A nemas nejake ine zdravotne problym, ktore by mohli sposobit to, ze ti menstruacia meska?

majamat
4. mar 2021

hormonalne odchylky mozu byt u kazdej zeny, u niektorej 1x za zivot, u inej velakrat.
ms ti meska este kratko,. ak by bola moznost, ez yb si mohla byt ehu, tak este pretestuj o par dni,a k nepride, je tu moznost posunutej ovulyk a vdaka tomu este test enmusi vykazovat pozitivitu, lebo moze byt nizka hadina hormonov,
ak to tehu nebude a ms nepride, tak jedine smer gynekolog.,

autor
4. mar 2021

@hapkova nachladenie iba..nic ine som nemala

autor
4. mar 2021

@majamat dakujem pekne..ano urcite pojdem ked dlhsie nedorazi ms

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre