Meškajúci menzes a čiernohnedý výtok

erinka123456
26. nov 2013

prosim o radu,meska mi menzes ,,mala som cierno-hnedy vytok,,mam bolestive pichanie v lavom podbrusku,,ake priciny by mohli byt..,,???dik

bodka70
26. nov 2013

to ani srnky v lese netušia 😉

zita19
26. nov 2013

Kup si kristalovu gulu, ta prezradi
Navstiv vesticu, ta z palca vycucne
Chod k doktorovi, ten Ta vysetri a zisti
Na Koni sa odpoved nedozvies

bubelko
26. nov 2013

@erinka123456 co takto objednat sa k lekarovi 😕

irriss
27. nov 2013

@zita19 Myslim si, ze v poslednim bode se mylis 😉
Konika podcenujes 😉
Jsou tu i takove, co vi VSECHNO 😀 😝

marienka1703
27. nov 2013

@erinka123456 nechcem Ta strasit, ale presne to boli moje priznaky mimomaternicoveho, bez k lekarovi, ak si tehotna nech ta poriadne pozrie!!!!!

titulienka
27. nov 2013

Ako nechapem niektore odpovede. Mk je stranka kde sa hlada cokolvek aj ked je to niekedy absurdna otazka. Ale odpovedat stylom akym sa niekedy niektore baby vyjadruju je fakt na zamyslenie. Uplne postaci odpoved chod radsej k lekarovi ako ironicke odpovede. A ak vas otazky otravuju a znervoznuju tak na ne nereagujte !!!!!!!!
Takze zajdi k lekarovi povie ti viac ako niektore premudre chapajuce uzivatelky MK 😉

alex02
27. nov 2013

tak tak suhlasim s prispevkom vyssie,clovek pyta radu a dostane vsetko mozne len nie to. ja som bola tehotna tak zajdi k dr.

tilly
27. nov 2013

@bodka70
@zita19
@bubelko
@irriss no, baby, pozerajte do gule a zistite odpoved...

tilly
27. nov 2013

...

sashabb
27. nov 2013

@tilly vidim 2 bodky ktoré si môžeme vysvetliť ako 2 čiarky, čiže je tehotná!!! alebo su to dve svetielka čiže dvojičky 😎 .. ale tak môžem sa aj mýliť 😝

tilly
27. nov 2013

@sashabb noo, dve svetielka tam su 😀 svetielka nadeje...

inak k teme, taketo obcas mavam, aj ked teda nie cierny vytok, ale len hnedy, ked mi mrska mrcha meska a potom sa spusti v celej svojej krase... 😀

sashabb
27. nov 2013

@erinka123456
@tilly na toto je dobrý vit B6 (pyridoxín) a to naozaj 😉

bubelko
27. nov 2013

@titulienka alex02 ono clovek by normalne aj odpovedal, ale ked sa kazdy den vytvori otazka typu - meska mi menzes, mozem byt tehotna? mam vytok, som v tom? viac jem, je to mozne tehotenstvo? a takto by sa dalo pokracovat to nekonecna. sa cudujem, ze ironicke odpovede neprichadzaju castejsie. ako, verim, ze su zeny neiste, ale ked dokazem vytvorit otazku, tak ju snad dokazem zadat aj do googla tu na MK a vyhodi mi urcite X tem s rovnakou tematikou a s X odpovedami, a ked tam tu odpoved nenajdem, tak potom zakladam novu otazku. v poslednej dobe mam na MK vsak pocit, ze je jednoduchsie nechat za seba mysliet ostatnych 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre