Meškajúci menzes a negatívny test

buenko
22. okt 2013

Stala sa mi taka hlúpa vec .. spala som s niekym bez ochrany čo lutujem a maximalne ... no proste ... neurobil sa ale ak viem tak stale je tam šanca že s neho niečo vyšlo a teraz sa bojim ... menštruaciu som mala dosťať 11.10.. dnes je 22 .10 a proste nič .. aj ked mala som take bolesti sem tam ako keby som mala dostať ale neprišlo nič .. spravila som si test vcera aj dnes oba vyšli negatívne .. neviem či mu mám veriť alebo nemám lebo som zase od niekoho počula že test najpresnejšie ukaže až po takych 3 tyždnoch meškania .. tak etraz neviem začinaju sa mi zápočty som z toho v strese a esste ked si predstavim to že mam byť tehotna tak som v strese este vaščom :( viem nemala som spať s niekym bez ochrany ... malo kedy sa mi niečo take stane priznavam moja chyba mala by som si to vyžrať ale viac myslim na to tehotenstvo než na započty a to nie je dobre prebo ich nespravim :( neviem skuste dať nazor či možem byť abo nie nech sa aspon trošku ukludim ( ale klamať nemusite :D ) diks :/

rita36
22. okt 2013

@irriss ludia sa cely zivot vzdelavaju aj co sa tyka intimity.ja ti zavidim ten optimizmus akym si vysvetlujes tie 4decka:D a pamatuj at je nekdo vinni vzdicky je to nekdo jini ne ja :D neviem cesky tak len tak naoko :D

sviecka
22. okt 2013

... a mne vychadzal 2 tyzdne stale negativny test a tehotna som uz bola ...

mon29
22. okt 2013

@buenko podla mna keby si bola tehu už by ti to test ukázal.. ja ked som mala zápočty a skusky si pamätám, že mi kramy vynechali aj mesiac.. takže pohoda klud.. ináč mne test ukázal po 3 dnoch meskania..

irriss
22. okt 2013

@rita36 Chyba..to byla jen sranda...s tou vinou! Ja si nahodou pamatuju moc dobre, ze jsem "u toho" 😉 byla i ja..
...to jen muj manzel obcas tvrdi, a "lituje" ze PROC nesel radeji ten vecer do kina 😀 😀

p.s. ze bych to opet na nekoho svalovala?
😀 🙂 😉 😉 😎

rita36
22. okt 2013

@irriss moje mama si taky nekdy zika ze sem mnela uschnout na pradle :D to vzdy kdyz je serem

irriss
22. okt 2013

@rita36 😀 😀 😀 mam pred sebou tridni schuzky...zrejme prijdu s usmevem 🙂 coz jsem nemela v planu 😎

rita36
22. okt 2013

@irriss vim co si tetkom premitaji tvi decka v hlave...ja se taky moc bala kdyz tam mama jela :D nebila tridni schuzka bez pruseru :D

bar12
22. okt 2013

@sviecka niekedy aj od testu zavisi...asi bola koncentr. hCG este nizka a pomalsie ti rastla 🙂 ona by sa uz potom mala menit iba intenzita farby tych dvoch ciarok podla hCG...ja som si od strachu test spravila az tri tyzdne po meskani menzesu...aj ked som vnutorne tusila, ze je to tam 🙂

irriss
22. okt 2013

@rita36 to prave je naopak..moje decka jsou bezpruserove..pani ucitelky maji prusery!!Napr. falsuji vysvedceni a davaji znamky na vysvedceni z predmetu, co nevyucuji.. 😅 😠 😠 😠 😠 ale mely by..☹

rita36
22. okt 2013

u nas to prijelo na stredni ani bychom nenazvala pruserem spise puberta :D u mne znamky nebyli problem s vyznamenanim prospivala drive arogance tu sem mnela hodne a pro kazde :D

macamac
22. okt 2013

@irriss 😀 😀 😀 aká láska? ja mám svoju už od 16-tich rokov 😀
(to sa už ani nenosí 😀 😀 😉 )
a aká škola???
veď vieš, ja do školy chodím stále 😀 a stále tomu nerozumiem 😀 😉
a ďakujem 😉 🙂 🙂

🤐

barcelona94901
22. okt 2013

@irriss
milé Bravo! co mám delat,hrozne se stydíííím ,uprdla jsem si klukovi přímo do klína,zabiju se !

ááááááá Bravo,bravíčko,to teda bolo ! nie ako dnes ! a červené uši od R.Uzla 😀

barcelona94901
22. okt 2013

@irriss máme rovnaké učiteľky 😀

buenko
autor
25. okt 2013

ááách este stále mrcha neni :/// nepači sa mi to :(

shira_
25. okt 2013

podobné som zažila aj ja na vš... takže úplne chápem. mala som obrovský stres a myslím, že aj z toho stresu mrcha neprišla. nakoniec som šla na gyndu, zobrali mi krv, nebola som tehotná a dostala som agolutin...
potom sa mi to stalo cca o 2 roky ešte raz, nedostala som normálny menzes, len špinenie, čakala som ako sa to vyvinie, ale špinenie trvalo 14 dní hneď ma vystresovali mimomaternicovým tehotenstvom ale nakoniec bola z toho len cysta
každopádne treba ísť na gyndu, ja priznávam, že som sa cítila úplne hrozne - tiež vekom na vš a rozumom na zš. chvalabohu už je to za nami 🙂

buenko
autor
25. okt 2013

keby som aspon citila že som v strese .. ale proste ja to necitim ... vobec nepocitujem stres ... keby som citila že som neustale v strese tak si poviem že okey je to aj tym ale ja ho až tak nepocituujem ... beriem všetko normalne no možno som jeden den stresovala koli zubu ale tak určite by mi to toto nespravilo .. nič no pojdem k doktorovi a uvidim ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre