Meškajúci menzes a slabé krvácanie

lenus1818
24. aug 2013

ach slak ma ide trafit uz 5den mam brucho ako balon bolia krize som nervna a pri moceni mam krvavy vytok vsetko ako pred menstr...menzes mi meska presne tych 5dni..nechapem tomu slabemu krvacaniu vzdy to mam len par hodin pred menstr a teraz uz 5den no normalny menzes nie :(.stalo sa vam uz niekedy,ze vam takto nadchadzal menzes a nikde nic?ako mne bezne tyzden pred nafukne brucho atd no krvacanie nikdy tak som z toho nervna...

jankkaa
24. aug 2013

Ahoj Leni, ak patris medzi snazilky tak by som sa tesila mozno si tehotna 🙂 ak by mne meskal menzes 5 dni tak by som oslavovala 🙂 krize ma obcas pred mrchou bolia brucho ako balon mavam ale zial viac ako 5 dni mi to este nemeskalo, my sa snazime otehotniet ale zatial to nejde. Uvidis, co bude dalsie 2-3 dni a ked mrcha nepride urob tehu test a uvidis na som si, pripadne skocis za lekarom.

lenus1818
autor
24. aug 2013

jaaaj praveze nechcem otehotniet :( aj ja mavam par dni pred priznaky,ze pride mrcha no nikdy mi nemeska...a hlavne nemam ten krvavy vytok...a este to mam vsetko v tom case ked som ju uz mala mat...a chcem este dnes k vode 🙂 myslite,ze mozem?mam klepne ked tam zacnem krvacat 🙂

cerez
24. aug 2013

@lenus1818 Ja to mám každý druhý mesiac, ale mám ženské problémy. Mne to spôsobuje cysta na vaječníku.

lenus1818
autor
24. aug 2013

aha tak ja zase nie stale citim,ze ma prist menzes no bez krvacania nesla som sa radsej ani kupat dnes keby nahodou este tam dostanem menzes 🙂 a brucho mam uz ako delo nikdy som nemala take brusisko

cerez
24. aug 2013

@lenus1818 Ja mám tiež tak cca 5 dní slabé krvácanie a potom mi príde trvá ďalší týždeň. Ďalší cyklus je v poriadku. Som nafúknutá, bolí ma brucho, kríže. Zájdi si radšej k ženskému nech ťa preklepe.

lenus1818
autor
24. aug 2013

jaj nestras ani :( dufam,ze dostanem do pondelka..ja som brala anti no uz 2mesiac neberiem no minuly mesiac som dostala na cas menzes tak neviem

cerez
24. aug 2013

@lenus1818 Strašiť určite som nechcela. Ale ak si užívala HAK, tak to môže byť aj tým. Môže ísť aj o hormonálnu zmenu.

lenus1818
autor
24. aug 2013

no dufam,ze to bude len nieco take 🙂

nika95
25. aug 2013

ahoj chcela by som poradit , s mojim snubencom mame nechraneny sex , uz 3 mesiace spolu mame styk a zacal mi blbnut menzes , mala som normalny cyklus 28 dni, naposledy normalny som mala 8 jula od tedy som dostala o dva tyzdne taky slaby a jeden den trval potom o 2 alebo 3 tyzdne znovu slaby jeden den som mala a skoncili mi 2 tyzdne ma bolia strasne bradavky , brucho mi nejako narastlo , a pribrala som na vahe 8 kilov vela jem a byva mi casto zle , porad te mi prosim

rybka1985
26. aug 2013

@nika95 a skusala si robit test?

nika95
26. aug 2013

rybka1985 nie zajtra si idem , bola som dnes na gynde a povedala mi ze mozem byt tehotna ale este tam nie je nic vidno a zajtra idem na krvne testy drz te palce

nika95
26. aug 2013

rybka1985 robila som si ten vysla tam aj druha ciarka troochu slabsia ako prva ale je tam idem si robit aj rano a idem na krv na gyndu , 😀 ze by bolo babo

extrem000
27. aug 2013

ahojte, ja mám taký problém, že test mi ukazuje slabého ducha, robila som si dva dni pred krámamy, a aha hla, dostala som ich, no druhý den sú nejak slabé, čo si o tom myslíte? Tu mám ten test. Mám z toho divný pocit, lebo hodcičo som sa dočítala, že môže byt menštruácia a aj tak žena môže byt tehotná, tak neviem , poradte prosím

kveta
29. aug 2013

Moze tobyt tehu, moze to byt potrat, moze to byt cysta na vajecniku..

michhell
1. sep 2013

Ahojte dievčatá potrebovala by som od Vás poradiť .. 9 dní mi meškal Menzes dostavil sa na 10 deň aj to po styku s priateľom mi to začalo avšak je úplne slabý skoro nič tak na imtimku prvý deň som ho mala taký hnedý s prímesom krvi a druhý len také špinenie a tretí tiež že už to ani na tu imtimku nieje takýto menzes som nemavala pekne mi prišiel a za sedem dní odišiel včera večer som mala také divné pocity v podbrušku ako keby som mala dostať menzes ale pozerám ráno a zasa nič iba taký uplne slabučký nádych hnedkastej farby vo vítoku skoro to ani vidieť nieje... potrebujem poradiť či náhodou nemôžem byť tehotná ... S priateľom sa síce snažíme asi rok a nedarí sa vôbec ale bojím sa aby som nemala nejaké zdr. problémy... teraz v auguste sme boli na dovolenke hneď po dovolenke 20.8. som ho mala dostať ale nič až teraz takéto haprovanie.....Užívala som asi tri roky antiku ,ale už asi rok ju neberiem cyklus som mala rozhádzaný ale posledné 4 mesiace mi to už chodilo pekne na čas mala som s toho radosť že sa mi to dalo do poriadku a teraz toto tak už neviem som s toho na nič :( Test sa mi zdá skoro kupovať lebo sa bojím že vide negatívne a budem zasa sklamaná a tak tomu nechávam voľný priebeh zatiaľ ,ale vaše príspevky si čítam a nedalo mi sa Vás opýtať na Váš názor .Ďakujem za Vašu odpoveď .

marianka1111
14. nov 2013

Ahojte som tu nova potrebovala by som poradit boli ma v podbrušku ,križe a mam vytok ale menzes ma prist až 28.11 je to tehotenstvo alebo ovulka

marianka1111
14. nov 2013

je tu niekto poradte

zuzanka1992
17. jan 2014

@cerez ahoj ty si hovorila ze ked ti skonci menzes tak zacnes znova krvacat???.. lebo mne sa to tak stalo sla som na gyn a povedali mi ze mam cystu ... ale robila som si teho test a tan mi ukazal jednu silnu a jednu slabu ciarku .. mozem byt tehotna??.. s partnerom si nedavame pozor!! ???

zuzanka1992
17. jan 2014

@kveta moze to byt aj cista aj tehotenstvo ked mi ukaze jednu silnu a jednu slabu ciarku??

kveta
17. jan 2014
cerez
17. jan 2014

Áno mala som to tak. Som po operácii cýst a potvrdenú mám endometriózu. Ale ty to isté nemusíš mať. Cysty máme v podstate skoro každá. Tých cýst je viac druhov. Ak máš dve čiaročky, tak to vyzerá na tehu. Aj vtedy môže byť slabšie krvácanie-špinenie. Predsa je to vec hormónov. Daj si zobrať krv na potvrdenie tehotenstva.

cerez
17. jan 2014

@zuzanka1992 príspevok vyššie 🙂

zuzanka1992
20. jan 2014

@cerez no akurat idem z nemocnice a prvykrat som mala hcg76 druhy krat som mala 46 a teraz mam 17 nechapem tomu .. stale mi to klesa a neviem preco ani lekari nevedia povedali mi ze po dalsej mens. mi spravia test znova

cerez
20. jan 2014

@zuzanka1992 Je to zvláštne. Uvidíš čo neskôr zistia. Držím ti palce!

marian86
20. jan 2014

@extrem000 ja tam nič ale že vobec nevidim

marian86
20. jan 2014

@michhell urob si test..

kvetusica
18. jan 2017

Mne sa to stalo teraz,menzes meska ,5dni,pri moceni mam slabe krvacanie,inak menzes neni..test vysiel negativne,nervozna som,caste zmeny nalad,bezdovodne sa rozrevem...a k doktorke idem v piatok lebo ma dovolenku..myslite ze by som mohla byt tehu?

sibalka21
18. jan 2017

@kvetusica co znamena, ze pri moceni mas krvacanie? mas krv v moci? alebo menstuacne krvacanie? Mozes mat aj zapal, zmeny nalad mozes mat z hocicoho.... Ak mas negativne testy, zatial to ber tak, ze tehotna niesi

erika7779
17. júl 2020

zdravim baby....potrebujem radu...
Dnes som mala dostat menzes.mam ho pravidelny.trvanie max 4 az 5 dni...silne.pred menstru..bolesti brucha ako vzdy.dneska menzes nic..len slabucky.aj to len na papieri.po utreti...neviete co to moze znamennat?
Trocha ma boli brucho ale nic moc...slabunko.ako ked dostanem menzes su to horsie bolesti.
Uz asi tyzden ma bolia prsia uz na dotik upne opuchnute...ale asi to moze byt aj pidprsenkou.neviem niegde som to pocula..ale ja ju nosim na lahko nie moc pripnutu..
Od rana mam slabe slabucke krvacanie aj to len pri utreti.nic na spodonom pradle ani pri moci.a menzes dneska nic ..raz to mam na papieri slabe ruzove raz mam raz nie...a kazdych 5 min chodim na zachod..viete mi poradit ako snazime sa o babo uz asi 3 mesiace...ale nic ..zatial.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre