Meškanie menštruácie a bolesti.

kristinaem
1. dec 2019

Dobrý deň , dnes mi mešká menzes 9ty deň. Bolestí občas pociťujem cez deň hlavne v podbrušku a v krížovej oblasti. Už nie raz som si myslela , že už mi prišiel lebo som sa dole cítila mokrá ale stále nič , iba výtok . V podbrušku citim slabšie pichanie aj to občas ale možno si to len namýšľam z toho všetkého . Každopádne už asi 3 týždne som si všimla , že moje bradavky sú sfarbené do tmavofialova, iba bradavky , dvorce sú normálnej farby na nich sa nič nezmenilo . Stále pred menzesom citim že mám naliaté a dosť citlivé prsia , prvýkrát sa mi teraz stalo že to tak vôbec nemám. S partnerom sa nesnažíme ale je pravda že sa ani nechraníme. Máte niektorá s týmto skúsenosti ? Áno ja viem , že si mám urobiť test, ak ráno nedostanem menzes tak si ho urobím ale pre istotu sa pýtam . Ďakujem 🙂

katulik120785
1. dec 2019

@kristinaem ja som to tiez tak mala ze som cakala menzes lebo ma kazdy den bolelo v podbrusku ako vzdy ked som ho mala dostat a ked po tyzdni neprisiel tak som spravila test a boli tam dve ciarky 😉

kristinaem
autor
1. dec 2019

@katulik120785 no ja aj teraz citim tlak v podbrušku akokeby som mala menzes ale nič .. už som vlastne mala mať po menzese. Stále len výtok tak uvidíme ráno či dostanem alebo nie. 🙂

jarmila2010
1. dec 2019

mne dr.povedal,ze to moze boliet ,ked sa vajicko uhniezduje v maternici

kristinaem
autor
2. dec 2019

@jarmila2010 ako áno to viem mňa len skôr mätú tie stmavnuté bradavky a to že stále pred menzesom mám naliaté a citlivé prsia a teraz vôbec nič.

miadi
2. dec 2019

Tak ked chceš typovačku .. rano budes mat pozitivny test. 😊potom daj vediet

katulik120785
2. dec 2019

ja si tiez myslim ze to bude pozitivny test tak daj potom vediet ako to dopadlo

kristinaem
autor
2. dec 2019

Ani náznak ducha .. takže pravdepodobne nič :/

kristinaem
autor
2. dec 2019

Mám si kúpiť ešte jeden a spraviť si ho podľa vás či ?

katulik120785
2. dec 2019

@kristinaem podla by to uz ukazalo ... ale skusit mozes ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre