Meškanie menštruácie a hnedastý výtok - ide o tehotenstvo ?

17. aug 2020

Ahojte babeny, chcela by som vedieť váš názor. Menstruacia mi mešká týždeň (áno viem že to nie je až take hrozne), bolí ma žalúdok je mi navracanie, pocit v podbrušku ako pri MS s rozdielom pichania na ľavej strane dolu. Mala som pár dní pred MS ktorá neprišla taký hnedkasty výtok a o týždeň na to výtok taký biely miestami priesvitny taký soplikovy. Robila som si aj tehu test no negatívny. Myslite si že by som v tom mohla aj tak byť? Alebo to má iný dôvod?

alikal
17. aug 2020

ak tyzden meska, test by mal byt urcite pozitivny ak by si bola tehotna, mize to byt akakolvek ina pricina, mne bezne meskavali aj dva tyzdne

autor
17. aug 2020

@alikal viem že sa stáva že test môže ukázať až neskôr. Ja som napríklad ešte takéto bolesti ani výtok nemala

miskamichalka
17. aug 2020

Urcite by test uz ukazal.

viikkki
17. aug 2020

Ak si mala "soplikovy" výtok mohla sa ti posunúť ovulácia, alebo mozes byť tehotná skus zajtra ráno testnut ešte raz z ranného moču ak bude negatívny skoč ku gyn 🍀

emilia200
17. aug 2020

Mám 2 dni do ms mám bolesť prst dneska ráno som mala pocity na vracanie , robila som si test pepino neviem či sú chybne alebo premočené ale na jednom čiarka zmizla a na druhom to vyzerá ako kanalik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre