Meškanie menštruácie a krvácanie po sexe

habibibella
6. jan 2013

Ahojte,

Som uplne zmatena, potrebovala by som pocut niekoho nazor. Uz osem dni mi meska menstruacia, snazime sa s manzelom o babo a dnes rano po sexe son isla na wc a velmi zvlastne som krvacala, akoby taky krvavy hlien a potom son trochu doobeda spinila a teraz uz nic. Vcera som si robila test a mala som len jednu palicku. Tak neviem ci mozem byt tehotna alebo ci som nahodou nemohla aj potratit.

oliverinko
6. jan 2013

No ja som mala presne to iste a mala som potratene babetko ☹

zuzi0911
6. jan 2013

@habibibella moja kamoska to tak mala a ma zdrave dieta.pockaj par dni a hod k dr a ete test.drzim palce 🙂

dianka16
7. jan 2013

No moja, ja som mala to iste, po sexe som krvacala stalo sa mi to dvakrat .Teraz uz nic,ale este stale neviem nacom som ,mozno je to tehotenstvo ,drzim palce daj vediet

habibibella
autor
7. jan 2013

@dianka16 ak zistim co to je dam vediet. Aj si si robila test?

dianka16
7. jan 2013

@habibibella ano test som si robila no bol cely ruzovy az po niekolkych minutach vyschol a ukazala kontrolna ciarka ,nerozumiem tomu

habibibella
autor
7. jan 2013

@dianka16 mne tiez nevysiel prvy test , skus este jeden. Aj ti meska menstruacia?

dianka16
7. jan 2013

@habibibella ano posledna bola 25.11,

dianka16
8. jan 2013

@habibibella tak co testla si?

habibibella
autor
8. jan 2013

@dianka16 nie, dnes som isla na wc a zase zo mna isla krv a potom son chvilu spinila a teraz zas nic. Ty mas nieco nove?

dianka16
9. jan 2013

@habibibella tiez cakam ci nahodou nepride mrcha,testla si?

habibibella
autor
9. jan 2013

@dianka16 netestla, nemam odvahu a asi mi prisla mrcha, sice divna, ale prisla. Ty si testla?

dianka16
9. jan 2013

@habibibella cosi ja uz vobec nemam odvahu asi na to chvilu zabudnem,a uvidim ci mi dojde mrcha

besnota
21. dec 2013

Aj ja mám taky problém mešká mi týždeň MS, testy negatívne, a velmi som po styku krvacala, no všimla som si že mám hrozne tvrdý a vystúpeny krcok, nemohlo to byt preto, že sa poranil? Dakujem

bozkavatko
12. jan 2014

@dianka16 no ahojte baby , ja mám to isté posledná mrcha 19.11. a potom az na silvestra ráno po sexe špinenie, cez deň nič a večer zasa špinenie, test negativny, tiež som z toho na nervy, mala som silnejšie bolesti ked som sa namáhala ale po 6 dnoch to prešlo celé aj špinenie aj bolesti, tehu príznaky týžden po meškaní, potom vymyzli, mala som chut na kysele, bola taka nervozna a uplakana,prsia boli plnšie, pobolieva ma podbruško ako keby to mám dostať no dr sa ma ani nedotkla 😠 tak neviem či to bol nejaky novoročný žart a bola to mrcha alebo mi test nič neukazuje ani na 7tt. snažilkujeme 9 mesiacov takže mi to už asi leze na mozog a začína sa to podpisovať na psychike 😀

mjagatko
28. máj 2016

ja to mam podobne.. sedem dni meskal a po po styku chvilu kravacanie a zase nic.. test negativny 😝 iba spinenie . boleti ziadne iba prsia bolia trochu ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre