Meškanie menštruácie a negatívny test

titi10
27. jan 2019

Ahojte dievčatá,

viem, že týchto debát tu bolo už neúrekom, ale rada by som sa s vami podelila aj ja o svoje pocity a dojmy posledné dni...veď my sa tu navzájom najlepšie chápeme 🙂
S priateľom sme si povedali, že by sme už chceli bábätko. Mám cca tak 25-26 dňový cyklus a menštruácia mi momentálne mešká už 2 dni. Nezvykne mi meškať, väčšinou je zvykom, že mi príde skôr. Dnes ráno som si robila test ale vyšiel mi negatívny. Nechcem si nič nahovárať, lebo sa bojím, či sa až moc nesledujem, ale celý týždeň mi je divne. Stále mám tlaky alebo krče v podbrušku (skoro ako pred menšturáciou - ale tá nikde). Stále mi pracuje žalúdok, niečo zjem tak mi je nie na vracanie, ale proste to cítim v žalúdku a nemám ani takú chuť do jedla. Neskutočne ma bolí hlava, ale že strašne. Aj dneska. Prsia mám napnuté a citlivé ale nebolia ma. Som hrozne podráždená, chudák manžel, úplne mi vadí ešte aj keď sa ma na niečo spýta :( :( Zvyknem bývať pred menštruáciou nervózna ale nie až takto. A mám biely hrudkovitý výtok (ten neviem čo znamená). Aký je váš názor? Mohla by som byť tehotná? Máte podobné skúsenosti? Asi by som mala ešte počkať a spraviť si za pár dní ďalší test...prípadne po koľkých dňoch meškania menštruácie by som sa mala nahlásiť ku gynekologičke? Ďakujem pekne za všetky vaše rady a názory. Pekný nedeľný dník všetkým 🙂

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
titi10
autor
27. jan 2019

@veronika4495 Ďakujem pekne. No veď práve toto si aj ja vravím, že bože len sa toľko nesleduj, nahováraš si to 🙂 Skúsim teda ešte pár dní počkať a keď bude aj ďalej meškať, skúsim si spraviť ďalší... ale tie bolesti hlavy sú fakt neznesiteľné a to pred menštruáciou nemávam. Ale to je možno aj tlakom...ktovie.

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
saskia_98
27. jan 2019

@titi10 mne na teste ukazalo 2 paličky až cca týždeň po meškaní ms 🙂 ešte počkaj a keď nepríde, potom sprav zas 🙂 alebo si kup ten clearblue test či ako sa píše .. Baby si ho vačšinou pochvaľujú

titi10
autor
27. jan 2019

@saskia_98 Ďakujem pekne. Skúsim ešte tento týždeň vydržať a v piatok si kúpim Clearblue 🙂

lucka12399
27. jan 2019

@titi10 ja som mala tiez taketo tehotenstke priznaky co som si uz bola ista ze som tehotna prsia co ma nikdy neboleli ma zacali boliet, menzes co mi vzdy chodil presne ako hodinky mi meskal dokonca 7 dni, zle mi byvalo no tehotna som nebola.. vsetko je to iba nahovaranie ..🙂 ale vselico je mozne.. mozno naozaj si, niekomu ukaze test neskor .

alexandra23h
27. jan 2019

@titi10 máš manžela a s priateľom chcete bábätko ?

titi10
autor
27. jan 2019

@alexandra23h je to manžel :D Som si to po sebe čítala, a presne som si to vravela, že bože moj, som sa trošku. sekla. Brali sme sa len pred 4 mesiacmi, tak si ešte zvykám 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre