Meškanie menštruácie a pichanie pod bruškom

alexapalova
27. okt 2020

Ahojte baby s priateľom sa snažíme o bábätko po 2 rokov mi prvý krát mešká menzes 4 dni ale stále má pichá pod bruškom a boli má chrbát ako by som ten menzes mala dostať a ide zo mna taký zvláštny hustý výtok neviete prečo ? 🤔 ja som ešte neskúsená mám 18 rokov test som si robila ešte keď mi menzes nemeškal a vyšiel duch 🤔 a od vtedy som si nerobila podľa vás mám ísť ku gynekológovi ? Alebo mám ešte počkať ?

denden77
27. okt 2020

@alexapalova mas si spravit test 😉

veronikaszabova
27. okt 2020

@alexapalova tak v oblasti svojho tela si neskusena, ale snazis sa o dieta s priatelom...

Sprav si test. A ked si s niecim nie si ista, hod pokec s mamou.

simona1998
27. okt 2020

@alexapalova skus test 🙂

snazilka_bio_mamka
27. okt 2020

Od 16ich sa snažíte o dieťa?? preboha živého ved ešte aj ty si dieťa.

cookie29
27. okt 2020

dalsi novy profil :(
2 roky sa snazis o dieta ale nevies ako to funguje? V skole na biologii bolo treba davat pozor a nie sexovat...

skus test, uvidis, co Ti povie.
Podla priznakov Ti nikto tehotenstvo nepotvrdi ani nevyvrati. Dokonca ani gynekolog nie. A naco by si k nemu sla? Teda pokial ten husty vytok nesvrbi a nie je mykoza? Pretoze tehotenstvo este urcite neuvidi. Je to prilis malicke...Zvycajne sa chodi okolo 8tt

simona1998
27. okt 2020

@snazilka_bio_mamka píše , že po dvoch rokoch jej prvý krát mešká menzes 🙂 nemyslím že to mysli tak že sa snaží od 16 len jej proste chodil vždy na čas .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre