Meškanie menštruácie, bolesti v podbrušku

henrieta16
5. okt 2020

Ahojte. Viem, že týchto skupín je tu neúrekom, ale neviem sa nikde nájsť. Zaujíma ma, či ma niekto podobnú skúsenosť.
Preventívna prehliadka v polke júla, úplne som zdravá. Posledná ms 14.8., odvtedy mi ms neprišla. Ovulaciu som mala 30.8., viem to na 100%. Cyklus mám 31-dňový. Pocity pred ms boli normálne ako stále. Chute a precitlivenosť. No ms neprišla. 28.9. boli robené testy na hcg, nič. Lekár iba povedal, že som v poriadku a pripísal to hormónom. Hak som vysadila začiatkom januára. Vyvolávačku mi nedal. Spýtal sa iba, či je možné, aby som bola tehotná. Tak áno je. Povedal, na ms to nevyzerá... Ja však mám stále bolesti v podbrušku a krížov, hlavne keď ležím. Únava je každý deň poobede. Spím stále rovnako od pol 10 do 6tej, v práci som fit, ale po práci som hrozné unavená. Prvýkrát včera som si všimla, že som strašne precitlivena, plakať sa mi chcelo, nervózna som bola, vravím si, už to príde. No dnes nič... ani ms, ani nálady a dokonca dnes 1x nie som unavená.
Nechranime sa, ale nejako ani neplánujeme, keď bude bábätko, bude. Prsia ma nebolia, chute sú v norme. Tak ja baby už naozaj neviem. Mám dve deti, pri oboch mi tehu zistili v 7. a 8. týždni. Testy boli pozitívne až po 6tom týždni. Na opakovane testy hcg a sono idem 14.10., ak dovtedy nedostanem ms.
Moja otázka ale je, či je možné, že som tehotná, alebo sa mi posunul cyklus? Mohla som otehotnieť počas meškania ms, ak som mala nechránený sex?
Pýtam sa na skúsenosti, som iba nešťastná, že neviem, čo sa deje. Trapi ma to... 22 dní mešká.. 🤦🏻‍♀️ je to dlho. A bojím sa, aby to nebolo vážnejšie.
Ďakujem za každú odpoved 🌸

martinamala37
6. okt 2020

No ja mám to isté tiež mi mešká 52 dní a tiež som mala ovu 31.8 u lekára som nebola ešte som v zahranici domov idem o dva týždne.Psia bolia ale len taký tlak alebo pálenie ale spodok má boli už od 5 septembra vtedy začal aj z ranným jednorazovým spinenim odvtedy boli celé dni plus pichanie.testy som robila štyri na všetkých duch alebo kanalik čiarka nesilnie ale náznak je stále tak hádam není mimo alebo cysta bohvie ukážem tie testy že čo poviete

henrieta16
autor
6. okt 2020

@martinamala37 🤔 no neviem, môže to byt kanalik, ale pri takom dlho meškaní by to len silnelo a mala by si koľajnice 🤔 podľa mna. Vidím, že sme rovnako na tom 🙈 ale ja nemám ani náznak na teste, aspoň na poslednom nebol 🙄

martinamala37
6. okt 2020

@henrieta16 však ale na každom kanalik? Ten druhý je ružový a nesilnie ja mám tiež obavy že čo to je či není mimomaternicové keďže spodok má boli tak budeme čakať čo ďalej spolu

henrieta16
autor
6. okt 2020

@martinamala37 ťažko povedať 🤔 ta neistota desí aj mna. Nemysli ale negatívne 😊🍀

martinamala37
6. okt 2020

No ty skôr sa dozviem zrejme čo je vo veci ja až o tri týždne som zvedavá či mi nedojdu budúci týždeň aj druhé krámy

martinamala37
12. okt 2020

@henrieta16 ahoj moja ako si na tom??? Ja stále nič stále som nedostala

henrieta16
autor
12. okt 2020

@martinamala37 ahoj ani ja nič.. stále čakám ale meriam si BT a zatiaľ ro nevyzerá ani na ovu 🤷🏻‍♀️

martinamala37
12. okt 2020

Ty kokso no pekne ja si nemeram ale tiez by už mohlo dôjsť testy si skúšala?

henrieta16
autor
13. okt 2020

@martinamala37 testy nie, ja nie som tehotná.. začala som včera jemne špiniť, ale dnes slabo ako včera. Neviem či po takej dobe sa to spúšťa, ale nevyzerá to tak zatiaľ 🤦🏻‍♀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre