Meškanie menštruácie po laparoskopii

pamelka123
27. okt 2020

Čaute baby som 3t po laparoskopii kde mi zisťovali priechodnosť vajcovodou a prepichovali hrubú stenu vaječníkov pričom odstránili cysty (polycystické vaječníky) snažíme sa o bábätko preto ta laparka.. keďže operácia dopadla dobre a všetko bolo ok dr vravela len pár dni kľud od sexu ale žiadna absencia dlhá byť nemusela .. mali sme asi po 3 dňoch od operácie.. síce úplne jemne ale mali .. a teraz mi to týždeň mešká.. chcem sa spýtať či máte nejaké skúsenosti s tým že vám menzes po laparke meškal alebo by som mohla byť tehotná.. veľmi to ale nepredpokladám keďže teraz sme sa troška báli aby mi neublížil tak to ako bokom ale predsa len sa mohlo stať.. test mám už zakúpený ale nechcem ho veľmi zatiaľ robiť kým nezistim či to nemôže mať súvis skôr s tou operáciou aby som nebola znova sklamaná.. tak hodte svoje skúsenosti, dik 🙂

janaakt
27. okt 2020

Mne po laparke s rovnakymi ukonmi meskali kramy 10 dni.

kattien1992
27. okt 2020

@pamelka123 týždeň meškania ms po laparo. Tiež robili priechodnosť a odstraňovali cystu+zrasty po endometrioze

titla
27. okt 2020

@pamelka123 Ja som mala prvu menstruaciu po laparke velmi zvlastnu. Zacala sa o tyzden skor, ale tyzden som len spinila a az potom som zacala krvacat normalne. Celkovo to bol velmi zvlastny cyklus, myslela som, ze anovulacny, ale 8t po lapatoskopii som sla na pooperacnu kontrolu s pozitivnym tehotenskym testom😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre