Meškanie menštruácie s negatívne testy

minie1604
2. sep 2018

Ahojte 🙂 chcela by som vás poprosiť o názor 🙂 menstrucia mi mešká cca 14 dni a mám biely výtok. Asi do 10 dňa od meškania som mala taký tlak v podbrušku ako keby som mala dostať MS. V čase keď som ju mala dostať má oblievalo teplo. Občas sa mi točí v hlave a mám ako keby prevrátený žalúdok. Posledné dni má občas pichá na ľavej strane ako keby vaječník :/ testy všetky negatívne :( k lekárovi som objednaná ku koncu týždňa, no chcem sa spýtať či máte niekto podobnú skúsenosť. Ďakujem 🙂

haluta
2. sep 2018

Skús tehotenský test.

barbara24v
2. sep 2018

@minie1604
Ahoj, ak ta poteším, tak som v cca rovnakej situácii 🙂😀 no mne mešká zatiaľ 11dni. Akurát že nemám žiadne príznaky, sem tam som mala trosku divný žalúdok a sem tam biely výtok, no testy stále negatívne. Mne je len to divne, že vždy keď mi sem tam deň- dva meškala MS tak som vždy mala už týžden vpred všetky možné príznaky PMS. A test vôbec nič. Prsia ma každý mesiac neskutočne boleli pred MS a teraz vôbec nič nič. O bábätko sa pokúšame len od minulého mesiaca, takze som tomu nedávala veľkú šancu hneď na prvý sup, no neviem. Žijem v zahraničí tak len tak neviem ísť k lekárovi, no ak by som ju nedostala do budúceho týždňa a testy stále negatívne, tak sa asi objednam k poliakovy (jeden poľsky gynekológ u nás v meste)
Daj vedieť ako si dopadla 🙂

minie1604
autor
2. sep 2018

@barbara24v och celkom sa mi uľavilo že nie som sama 😅 Je to celé zvláštne, menštruáciu mávam skoro na deň presne a teraz proste nechce prísť. Prsia má boleli veľmi prvých 6-7 dni čo mi meškali. Najhoršie je to že človek nevie čo sa s ním deje 🙈 Keby aspoň tie testy vyšli, ale stále nič (už som skusala 2 značky a rôzne časy počas dňa). Baby písali že niektorým ukázalo až po 3 týždňoch, tak neviem či sa moje telo zblaznilo alebo čo sa deje 😄 My sa totižto ani nesnažíme takze by to bol viac menej moj maly zázrak 😅 Niekedy sa podarí aj hneď, to by bolo super.. budem veľmi držať palce☺️ Hneď ako budem niečo vedieť tak určite dám vedieť ❤️

minie1604
autor
2. sep 2018

@haluta robila som, všetky negatívne

barbara24v
2. sep 2018

@minie1604
No tak neviem co by som ti popriala ale jedine asi to, nech to dopadne co najlepšie ❤️🙂
Dúfam, že to nebude nič zle, ani u teba ani u mna. Priateľ je už cely bez seba, že co mi je. Že keď niesom tehotná tak co mi je. Keď robím test, tak ho chce aj on vidieť, či si z neho nerobím “prdel” že je negatnivny.
Ja vôbec žiadne príznaky nemám, akurát že sem tam ma pobolieva v podbrušku, ale niesu to kŕče ako pri MS sú len na krátku dobu a vôbec nieje take bolestivé.

xeonela
3. sep 2018

@minie1604 Radim ti aby si sa zbytocne dopredu netesila, lebo tiez som mala podobne problemy a nakoniec som bola z toho trochu sklamana lebo som niekde v kutiku duse dufala ze z krvi mi zistia ze cakame prirastok 🙂

minie1604
autor
6. sep 2018

@barbara24v Ahoj 🙂 tak dnes som absolvovala vyšetrenie 😀 dopadla som tak že na ľavom aj pravom vaječníku cysta 😒 vraj preto nemám menštruáciu. Našťastie nie sú tak veľké aby bol potrebný zákrok. Pichla mi vyvolávačku a do 14 dní by mal prísť a s ním cysty odísť 🙂 Som rada že nič vážne to nie je 😀 Daj vedieť ako si pokročila ty 😅

barbara24v
6. sep 2018

@minie1604
Ahoj!
To ma teda mrzí , a dúfam že ti teda mrcha príde co najskôr. 😔🙂
Ja som dopadla s negatívnym testom, išla som na krv lebo MS mi stále meškala aj na 13 deň.
Ale vten deň som začala aj silno krvácať. Neviem co to mohlo byt ale aj z krvi mi došiel negatívny výsledok. Zatiaľ už tretí deň mam silnú MS, tak od budúceho týždňa ideme do toho 😀

sabi2002
6. máj 2021

Ahojte ja sa chcem opýtať. Som tu prvý krát a dneska mi mala dojist ms a nikde nieje. Každý mesiac mi mešká už si ani nepamätám kedy som mala naposledy pravidelne. Neviem ci to není náhodou aj s toho dôvodu ze som potratila naozaj neviem. Tak či nemá niekto podobne niečo.

ivaa_
26. feb 2022

Ahojte baby , presne taký istý problém mám ako ste mali vy , možem vedieť ako ste dopadli ? dnes mi mešká už 10ty deň. pobolievaju ma vaječníky ale menzes nechodí. Vždy mám na deň presne toto sa mi ešte nestalo , robila som si test na 4ty deň a na 8mi deň meškania. avšak negatívne. ukázal by už pozitivitu alebo som ich robila skoro ? :(

noemikatka
26. feb 2022

@ivaa_ možno si mala posunutu ovulaciu a vtedy mešká aj ms .... ale nevylučujem ani tehu skús sa obiednat ku gyn a budeš vedieť ako si natom✊✊

ivaa_
26. feb 2022

@noemikatka som na 4.3 :/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre