Meškanie menzesu 5 dní

11. nov 2021

Ahojte. Mešká mi menštruácia 5 dní. Tehotenstvo to na 99% nemoze byt. MS mi chodí pravidelne max 1 deň mešká viac nikdy. Teda naposledy mi na 5. Deň meškania vyšiel pozitivny tehu test ale to sme sa o babo snažili. Teraz nie.
Keďže to mam takto prvý krát neviem kedy môžem s tým ist k doktorovi? Samozrejme ešte pre istotu spravím aj ten test ale pochybujem o jeho pozitívnom výsledku.
A aka je liečba? Nasadia sa nejake lieky na spustenie ci? Naozaj som sa s týmto ešte nestretla. Ďakujem za odpoveď.

autor
11. nov 2021

Ešte dodám. HAK som neužívala a chorá som bola. Užívala som 3 dňové ATB ale tie užívam dosť často aj chorá som často no nikdy nemeskala. Aj počas choroby som ich dostala normalne. Toto je prvý krát

kikush2000
11. nov 2021

Radim ti urobiť si tehotenský test, a ci už bude pozitívny alebo negatívny, objednaj sa ku gynekológovi. Príčin prečo mešká menzes je veľa a ak to nie je tehotenstvo, tak lekár rozhodne či musíš brať lieky. Mne sa raz stalo že mi meškalo 6 dní a potom som dostala menzes, k lekárovi som nešla keďže som nemala ťažkosti a ďalší mesiac som už mala normálny. Ale ak by som nedostala a nebola tehotná, určite nech ťa lekár vyšetrí.

fairyprincess
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikanu
11. nov 2021

Teraz je toho ako veľa. Čo čítam, pomaly každej druhej mešká. Žienky dať sa viac do kľudu a je to 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre