Meškanie menzesu a antibiotiká

24. apr 2020

Ahojte ženy mam na vás otázku viem že musím ísť k lekárovi ak nepríde ale teraz keď je ta korona je to ťažko u nás na dedine.
Takže :: v utorok som mala dostať menštruáciu, robila som si test vlastne ešte pred tým 5 dní asi dozadu a obyčajní test pepino mi ukázal naozaj veľmi veľmi slabu druhu čiarku a kúpila som si ešte v ten deň mama test ale robila som si ho večer a nebolo v ňom nič. Tak si vravím dobre kanálik super nie som tehotná a čakala som menštruáciu... Namiesto toho som mala len hnedý výtok a včera a dnes len fakt malé škvrny také hnedo - červené a nič... Poslednú dobu som mala menštruáciu ako hodinky a teraz som mimo od vtedy som si ďalší test nekúpila zbytočne... Myslíte že by to mohlo byt aj tým ze beriem každé ráno antibiotika? Lebo aj pred tým som brala antibiotiká ale nikdy sa mi nestalo ze by neprišloi... A mávam také pichanie v podbrušku, mením nálady a par dni dozadu ma strašne boleli bradavky som sa poriadne ani dotknúť nemohla ani podprsenku na sebe.. Ďakujem za názory ešte chcem dodať že som mala strašne nafúknuté brucho

amelia000
24. apr 2020

A citala si navod ze test je najlepsie robit z ranneho mocu?

autor
24. apr 2020

.

daniela1911
24. apr 2020

Nepokladala by som za zbytočnosť kúpiť si ďalší test, zvlášť keď berieš antibiotiká.

autor
24. apr 2020

@amelia000 je písané že aj počas dňa tak neviem nerobím si testy často...

autor
24. apr 2020

@daniela1911 a je toto vlastne aj nejaký príznak tehotenstva?.... Nemôže to byť tým ze beriem antibiotiká a oddiqlilo mi to

daniela1911
24. apr 2020

Áno sú to príznaky tehotenstva, ale môže to byt aj hormonálna nerovnováha, alebo “unavené” telo z antibiotík a pod. Urob si test, teraz v meškaní a budeš vedieť, ak si tehotná, čiarka už bude viditeľná.

amelia000
24. apr 2020

Tak nabuduce rob len z ranneho je tam najvyssia koncentracia hcg..vecer ti v zaciatku tehotenstva nemusi ukazat vysledok.

autor
24. apr 2020

@daniela1911 to som vôbec nevedela🙂 no antibiotiká beriem 4 deň a jednu tabletku každé ráno to by som mohla mať tkzv unavené telo? Chorá veľmi nie som len som mala kašeľ tak mi doktorka hneď dala antibiotiká aby sa mi to nezhorsilo počas tohto vírusu.

autor
24. apr 2020

@amelia000 som nevedela.... Lebo na testoch som čítala hlavne ten mama test a tam bolo písané že zachytí hcg počas ktorého kolkvek dňa aj od začiatku

helcanw
24. apr 2020

Urob test ešte raz z prveho ranného moču.

amelia000
24. apr 2020

Nevadi, daj vediet ako si dopadla ;)

daniela1911
24. apr 2020

Antibiotiká sú svinstvo, aj keď niekedy je ich treba.
Urob si test ráno z moču, ako ti radia baby, po noci máš HCG najviac nahromadené a test bude mat 100% výsledok.

autor
24. apr 2020

@amelia000 jasne dám 🙂

autor
24. apr 2020

@daniela1911 ďakujem pekne tak vyskúšam

stanusenka
24. apr 2020

Pepino mne vždy najpresnejšie a najskôr ukázal, klasický obyčajný z Tesca 😏 ten si kúp a rob ráno

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre