Meškanie menzesu a hnačka

aalzbetkaa
15. apr 2018

Ahojte dievčatá, mala som sex s partnerom 5 dní pred MS a už mi to 9 dní mešká. Mohla by som vtedy otehotnieť? Partner si aj dával aj nedával pozor. A posledné dva dni stále hnačkujem, nič mi nechutí jesť, len sa napijem vody a už idem na wc....aj brucho ma asi týždeň bolí ako keby som šla dostať....Nemám ja s týmto skúsenosti chcem vedieť či niektorá máte, ďakujem.

beky1813
15. apr 2018

Poznas tehotensky test? Vyskusaj ho pouzit

ukulela
15. apr 2018

ak si mala posunutu ovulaciu, mozes byt v tom, ja som pri druhom mala tiez hnacky (bez dovodu - takze to muselo byt tehotenstvom) - pri prvom nie.

dlucy
15. apr 2018

Ja som mala tiez hnacku pri druhom zacala mi hned pri pozitivnom teste. Takze skus test.

dada1617
15. apr 2018

Ja zvyknem hnackovat tesne predtym ako ma prísť menštruácia...ale kazdopadne tehotensky test 😉

citronely
15. apr 2018

ja som tehu a hnackujem od zaciatku :D ale nebrala by som to ako priznak tehotenstva, sprav si test ak uz si 9 dni od menstruacie tak by ti mala nabehnut minimalne slaba ciarka

ivus14gasparka
16. apr 2018

ja som zistila, že som tehotná tak , že som hnačkovala celý týždeň bolo mi to divné lebo nič zle som nezjedla a ani v okolí nebola brušná chrípka, tak som si urobila test a najskôr bola veľmi slabá čiarka taký duch, ale po pár dňoch už bola silnejšia.

kiwja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aalzbetkaa
autor
29. apr 2018

Ahojte baby. Robila som si test minulý týždeň ale bol negatívny. Mrcha mi ešte neprišla. Myslíte ze ešte by som mala urobiť jeden test? Tento týždeň čo bude asi zájdem k dr, lebo sa troška bojím.....neviete niektorá cim by to mohlo byt? Podľa skúseností známych alebo aj seba. Mam 25 rokov ale fakt sa bojím ze by to bolo niečo vážne kadečo som čítala.......fu :/

jasmine30617
25. apr 2020

Ahojte babi ja mam ten isti problem 7 dni mi to meska a mam hnacky

rumia123
4. júl 2022

Ahoj som nova chcela by som sa spýtať či ste mali niektorá z vás taký istý prípad .no viete us je mesiac čo mi mešká menštruáciu a us tretí deň mám hnačku myslíte že by mohlo ísť o tehotenstvo ja viem že us dávno som mala si urobiť teh..test ale iba chcem vedieť či niektorá z vás taký us prípad mala ..vopred ďakujem

dlucy
5. júl 2022

@rumia123 ahoj mne zacali hnacky hned ako mi vysiel pozitivny test. Urob a uvidis.

rumia123
5. júl 2022

@dlucy dnes som robila ale visiel neg... Myslíte že ešte jeden môžem skúsiť

rumia123
6. júl 2022

Dnes som robila ráno druhý test a vidím tam ducha neviem teraz či som v tom

dlucy
6. júl 2022

@rumia123 skuste sem dat foto testu alebo mi poslite do spravy

rumia123
7. júl 2022
rumia123
7. júl 2022

@dlucy na fotke to nieje AS tak vidno ako naživo

dlucy
7. júl 2022

@rumia123 hej vidim tam. Skus si spravit clearblue digital mal byt Ti uz ukazat ak si

rumia123
7. júl 2022

@dlucy ďakujem zatra si kúpim a uvidím keby dal Boh us sa snažíme dosť dlho

rumia123
8. júl 2022

@dlucy dnes som bola na gyndu a zekli mi že tam ešte nieje nič vidno že mám ísť o týždeň dúfam že tam niečo o týždeň nájdu

rumia123
9. júl 2022

@dlucy ale pre istotu som robila zase teho..t.. je us vidno aj druhá

alchemilkazltozelena
9. júl 2022

@rumia123 píše tam LH.. čiže to je ovulacny test nie tehotenský

dlucy
10. júl 2022

@rumia123 veru ovulacny treba tehu test

rumia123
10. júl 2022

@dlucy fakt ja som ani nevedela že je to evulacny diky baby dnes si pôjdem kúpiť us teho.t

rumia123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rumia123
12. júl 2022

Dnes som skúsila ďalší test ale nič jedna palička zase sklamanie to sklamanie má ubíja 😢😢😢😭😭🥺🥺

gambata
13. nov 2023

Dobrý deň nechcem vytvárať novú skupinu a podobne...chcem sa len opýtať teda poradiť....dnes som bola u gynekológa, ktorý mi nezistil nič ...cysty nemám a tehotenstvo nevylúčil a mam prísť o 2 týždne 🙈šla som tam kvôli tému ze menštruáciu som mala naposledy 11.9.2023 a odvtedy nič 🤷‍♀️testy negatívne ako nejaké príznaky by aj boli ale možno si to len nahovaram...mal to niekto podobne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre