Meškanie menzesu viac ako týždeň a testy negatívne

iviiike
12. jún 2015

Mešká mi ms už 8. deň, no testy sú negatívne. Pán dr. povedal, že mám pomerne vysoko sliznicu. Hneď mi zakázal nosiť ťažké veci. Pred ms mávam strašné bolesti v podbrušku a bolavé prsia,lenže teraz nič nevítim, budúci týždeň mám ísť na kontrolu. Skúsenosti?? Môžem byť v tom?? Ďakujem 🙂

juditka_d
12. jún 2015

@iviiike no môžeš aj nemusíš, neviem čo chceš od nás počuť 🙂 Nič iné ako doktor ti asi nepovieme 🙂 Väčšine už do 2 dní po termíne MS testy druhú čiarku spoľahlivo ukážu. Samozrejme nájdu sa aj výnimky, možno si jedna z nich, ale veľkú nádej by som tomu nedávala...

moniciak
12. jún 2015

Počkaj a objednaj sa k lekárovi, možno len výkyv cyklu, podľa mňa by už test ukázal...

sandri
12. jún 2015

mozes mat anovulacny cyklus - to sa stalo mne - MS nikde a test snehobiely. Museli mi pichnut injekciu na vyvolanie MS.

zimmi1
12. jún 2015

hm, mne takto meskala 10 dni, tak isto som nic necitila, testy tiez nic neukazovali a nakoniec sa spustila a odvtedy mi ostal aj cyklus posunuty o 10 dni..ved pockaj par dni a uvidis, ci uz sa spusti MS, alebo sa zjavia nakoniec tie dve ciarky 🙂

sibalka21
12. jún 2015

@iviiike ziadne bolesti v podbrusku, ani citlive prsia.... Vyse tyzdna ti meska a testy negativne.... No nedavala by som tomu velku sancu... Po takej dlhej dobe by si mala mat aj priznaky a uz aj pozit. test

cervenaruza123
12. jún 2015

@iviiike mohla si mat posunutu ovulaciu a teda aj menzes ti pride neskor, mohla ti z nejakeho dovodu vynechat, mozes byt aj tehotna, kedze tehotensky test maju niektore zeny pozitivny az dva tyzdne od meskania menzesu. takze len cakat 🙂

miadi
13. jún 2015

mne raz tak uplne vynechal cyklus jednoducho tam nenastala ovulacia... a menzes som dostala dalsi mesiac presne nacas.. a raz mi meskalo 2tyzdne ale inak skoro cely zivot jak hodinky pravidelne..
ked som otehotnela prsia ma neskutocne boleli co ma normalne pred ms bolia aj celkovo som mala pocit ze uz uz to pride a test som robila ked meskalo cca 9dni a bolo tam + za par seknund ..
otestuj sa znovu o par dni mas to tak 50 na 50..mozes aj nemusis tak uz len pockat a uvidis

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre