Mohlo sa stať, že tabletka Escapelle nezabrala?

mnatt
8. mar 2019

Ahojte.
Chcela som sa opýtať či sa mohla stať taká vec že tabletka “po” nezabrala? Mala som ju už dávnejšie a po cca 8 dňoch po užití tabletky som dostala nenštruáciu ktorá trvala 3 dni, no teraz je to 12 deň a menštruácia stále nikde a 2 testy vyšli negatívne... Dopredu ďakujem za všetky odpovede🙂

lucka_lullu
8. mar 2019

@mnatt ahoj, ak Ti vyšli negatívne testy, tak tehotná asi nebudeš. Tieto tabletky "po" vedia svojou náložou pekne rozhádzať hormóny a zrejme to spôsobilo, že MS trvala len tri dni. Ak chceš mať istotu, gyn Ti vezme krv na HCG. 😉

jamimka
8. mar 2019

Ak si po tabletke normalne krvacala, tak tehotna nebudes, len ti porušala cyklus. Ked nedostaneš do týždňa, chod k Dr.

mnatt
autor
8. mar 2019

To že som ju dostala 8 dní po užití to bolo už dávnejšie. Teraz som si ju dala pred 12 dňami a prichádza otázka prečo som ju aj teraz nedostala po cca 8 dňoch ?

lucka_lullu
9. mar 2019

@mnatt zlatko rada by som Ti poradila, no z toho čo píšeš sa nedá pochopiť,či a kedy si MS dostala, na ktorý deň, či Ti reálne mešká, alebo čo vlastne. Ak chceš poradiť, budeš musieť dať viac info aj s nejakými číslami. 😉

macica1706
29. apr 2019

Ahojte.prosiim viete mi niekto poradit?😢som 5 mesiac.po porode a menzes som este nemala a nekojim uz 3 mesiace,vcera sme mali nehodu a do 12tich hodin som uzila tabletku....ziadne vedlajsie ucinky,len slaba nevolnost cca po 3hodina uxitia tablety.obavam sa ze aj tak zostanem tehu a na to teda momentalne vobec nie som pripravena.mali ste niekto podobnu skusenost?dakujem

lucka_lullu
29. apr 2019

@macica1706 tabletku si stihla užiť včas, nič viac pre túto chvíľu urobiť nevieš, preto sa zbytočne netráp... o takých 14 dní skus tehu test. 😉Prajem Ti veľa šťastia

macica1706
29. apr 2019

Citim sa hrozne...vela zien by za to aby zostali tehu dali vsetko na svete a ja som bola v podobnej sutuacii kym som zostala prvy krat tehu....urcite by som sa neskutocne tesila tak o rok,no kedze ma maly 5mesiac.neviem si to predstavit byt znovu tehu😢dufam ze zaberie....

sonicka96
29. apr 2019

Áno mne nezabrala a momentálne vedľa mňa leží moje najmilovanejšie dieťa ❤️ a som rada že nezabrala 🙂

sonicka96
29. apr 2019

@macica1706 môj malý má 10m a čakáme v decembri ďalšie a není to nič ťažké si to znovu prejsť 🙂

macica1706
11. máj 2019

Tak mne pravdepodobne zabrala.od vcera hrozne silne krvacanie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre