Môže byť moja priateľka tehotná?

dh17
27. sep 2017

Ahojte mam otazku. s priatelkou sme mali naposledy sex 4 dni po jej ovulacii, asi 11 dni pred tym ako jej mali zacat kramy. mali sme kondom ale na konci som si vsimol ze na okraji bolo nieco biele, presne pri jej vchode. niesom si isty ci to nemohlo byt z okraju kondomu. povedal som jej nech sa rchlo umyje a fungovali sme dalej. kramy jej mali zacat v prvy den noveho semestra na vysokej skole a zatial jej meskaju 3 dni. Semester jej sposobuje neskutocne mnozstvo stresu a meskajuce kramy nepomahaju. moze byt tehotna alebo to jr ln stresom? Dakujem Vam.

bonovka
27. sep 2017

@dh17 pravdepodobnost otehotnenia v tomto pripade je sice mala,ale nie ziadna.stres moze ovplyvnit cyklus,samozrejme-vyvolat bud predcasne spustenie ms,alebo,naopak,ms oddialit.kazdopadne,ak uz ms meska,spravte tehotensky test,mal by uz v pripade tehotenstva nieco ukazat.. ;)

medovka14
27. sep 2017

Kukla som do vesteckej gule a ta hovorí : kúp test 😅
Ale nie 🙂 🙂 🙂 robím si srandu samozrejme 🙂 🙂 ale test kúp, budete mať aspoň čosi v rukách 🙂 pripadne ísť ku gynekológovi 🙂

dominika6
27. sep 2017

@dh17 no teba to zrejme štve viac ako ju.,,kedže píšeš za ňu..
a ak je už taká ,,študovaná,,tak asi vie potrafiť do lekárne a zakúpiť si tehotenský test..
stačí ho ocikať...to dokáže hádam aj bez teba.

lienka737
27. sep 2017

Ak mala na 100% PO ovulácii 4 dni, tak šanca je nulová

lienqa
27. sep 2017

@dominika6 😂 😂 😂 možno ho chce ocikať on 😂

katkakovac
27. sep 2017

Nech si priatelka spravi test. Ale skor je to stresom. Pravdepodobnost je dost mala, ale ziadna antikoncepcia nie je 100%. Pozri si pearlov index. Skuste inu formu antikoncepcie, napr. HAK

ferala
27. sep 2017

Podľa mňa si ju doplašil a ona je teraz vystresovaná z toho, zo školy no armagedon, sa ani nečudujem, že jej meškajú. Nech si pre istotu urobí tehotenský test ale nepredpokladám, že by bola tehotná

dominika6
27. sep 2017

@katkakovac nehovor mu také zložité veci...lebo si bude myslieť že ten HAK má použiť on..ale na iný účel

xxxxxnnnnn
27. sep 2017

Ahoj, prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

katkakovac
27. sep 2017

@dominika6 jeho prispevok je logicky pisany. Ovlada cyklus svojej priatelky, rozumie o com pise a nechce byt necakane otcom. Vola sa to planovane rodicovstvo. Nie kazdy mlady clovek a nie este muz ma prehlad v takych veciach. Nemam dovod ho zosmiesnovat a spochybnovat. Predpokladam, ze je dost inteligentny aby si precital nieco o antikoncepcii.

osky
27. sep 2017

@katkakovac
Cela tato tema je smiesna-uz len z dovodu ze toto pise muz.
Pride mi to ako vtip.....

lienqa
27. sep 2017

@osky ja skôr uvažujem, že to píše chlap, pod ženským menom, založeným od roku 2016. Možno mu priateľka požičala tento nick, alebo tu špehuje dievčatá iné? 😝

dominika6
27. sep 2017

@katkakovac kedže ovláda dokonale na presný počet dní jej cyklusu,menzesu,ovulácie,krámov,..( čo neovláda žiadny muž) tak asi vie že prvá cesta má ísť do lekárne..nie na modrého koníka..vychádza mi z toho že to píše ona

lienqa
27. sep 2017

Príspevok v diskusii z roku 2016? To ako vážne sa za obdobie skoro roka nenaučili používať ochranu? 😅 nevadí

https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

osky
27. sep 2017

@lienqa ale ved to je tu uz povedane ze to pise muz.prave preto je to prinajmensom cudne...

jeltica
27. sep 2017

@lienqa heh 🙂

mihula
27. sep 2017

ja si myslim,že moe😀

marina24
28. sep 2017

@mihula toto bolo dobré🙂

stres mi nikdy neoddialil krámy,a nemyslím, že by bol zač. semestra stresujúci riadne, práveže pohoda 🙂potom len prídu stresy. tak hádam vieš, či kondóm bol prasknutý, nerobili ste test po tom? a biele môže byť aj od nej, z priateľky, čo vylučuje počas sexu, nestresuj zbytočne. A sú dostať kúpiť aj teh. testy.🙂keby niečo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre