Môže byť výtok príznakom tehotenstva?

zildo
1. dec 2015

Ahojte,
pred štyrmi dňami som mala dostat menzes.Boleli ma prsia,boli velmi citlive na dotyk. No,ale namiesto menzesu mam len taky priesvitny vytok akoby s takym bielym povlakom.Kedze sa pokusame o babo tak mi dost pracuje psychika a nechcem si nieco namyslat, ale nemala ste niektora pred zistenim, ze si tehotna taketo priznaky?

denuss
1. dec 2015

Ja som veru mala v obidvoch tehotenstvach,dokonca este skor ako mala prist MS..a test si neskusala?

zildo
autor
1. dec 2015

este sa mi zda byt skoro na test.

denuss
1. dec 2015

@zildo tak je pravda,ze ak by vysiel negativny,este to nemusi byt konecny vysledok,ale mne uz vtedy vysiel jasne pozitivny..obdivujem,ze vydrzis cakat🙂

zildo
autor
1. dec 2015

nechcem sa opat sklamat,parkrat sa mi stalo,ze mi MS meskala,kupila som si test a negativny. a nahodou keby bol teraz pozitivny neviem ci by som to vydrzala do vianoc.Planujem to totiz manzelovi povedat az na vianoce 🙂 Teda ak to vide.

denuss
1. dec 2015

@zildo tak Ti moc drzim palce🙂verim,ze to vyslo tentokrat a budete mat najkrajsie Vianoce..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre