Môže čiarka na teste ešte zosilnieť, keď som 20. deň cyklu?

24. nov 2021

Ahojte prosím môže čiarka na ovulacnom teste ešte zosilniet keď som 20DC? Cyklus mám nepravidelný zvykne mi aj týždeň meškať mrcha aj viac. Mal niekto posunutú ovuláciu na takéto neskoršie dní cyklu? Čiarka ešte asi veľa chýba však? Ten posledný je dnes robený, 20DC. Ďakujem za odpovede. 🙂

kvetinka1797
24. nov 2021

nedavno tu bola diskusia, zena mala za mesiac 2x pozitivny ovulacny test, a bolo to tehotenstvo 😁

autor
24. nov 2021

@kvetinka1797 ale ja som žiaľ ešte nemala z týchto není ani jeden pozitívny test , aj keď po pravde dnešný test (ten posledný) sa mi zatiaľ zdá byť najsilnejší🙂kiežby to ale bol aj môj prípad ale čo si napísala 😔

autor
24. nov 2021

@kvetinka1797 myslíš že by mohol tento môj posledný teoreticky ešte zosilniet?

kvetinka1797
24. nov 2021

to neviem, nikdy som netestovala ovulacnymi 😐 ..ale uz som tu par krat citala, ze niektore zeny nikdy nemaju rovnako silne obe ciarky (a nie este testovaciu silnejsiu ako kontrolnu) a pritom ovulacia prebehla

autor
24. nov 2021

@kvetinka1797 no ktovie teda , veď uvidím na konci cyklu keď budem testovať tehotenský mi testami, ale ďakujem ti aj tak za odpoveď. ☺️

ninka99865
24. nov 2021

Ja mám bežne pozitívne 25 deň, tento mesiac rekord na 29.. testuj ďalej už sa to blíži 🙂

autor
24. nov 2021

@ninka99865 a nemáš potrebné m krátku lutealnu fázu? Reku ak by bola ovulka aj nejaké, či by sa stihlo vajíčko uhniezdit 🙂

autor
24. nov 2021

@ninka99865 slovko potrebné tam nemalo byť 🙂

ninka99865
24. nov 2021

Mám, už to riešim :/

ninka99865
24. nov 2021

Ale to som zistila až meraním BT

mimi16
24. nov 2021

Ten posledný test ešte zosilnie. Ja som takto mala a na druhý deň bol na 100% pozitívny.

zuzi0911
24. nov 2021

Testy sú vraj úplne nepresne. Môžu ukazovať negstovitu celý cyklus, no ovu je...
Najpolahlivejsia je BT, alebo folikumetria

ailiba
24. nov 2021

Podľa mňa tiež nie je ani jeden pozitívny. Bud si začala testovať neskoro a ovulka už bola, alebo ešte bude. Ja by som ešte testovala pár dní... Aspoň do 25dc.

noemi155
24. nov 2021

Tiež mi ukázal ovulacny silne čiarky a som tehotná
Skúšala som to len zo zvedavosti a nemala som ešte zakúpený tehu test a na ovulacnom som mala brutálne čiarky

nevenka
31. aug 2023

@noemi155 a potom hned bol aj tehu test pozitivny? Lebo ja som mala tak, ze tehu pozitivny (slabe ciarky) a ovulacny slabe ciarky, ten bol brutal pozitivny az po tyzdni meskania... 🤔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre