Môže sa lekárka mýliť ohľadom možného tehotenstva?

tintina2
15. apr 2014

Ahojte,potrebujem poradit.Myslte,ze sa moze lekarka mylit?Meska mi to 12-ty den,pred tyzdnom som bola na vysetreni.Na sliznici som mala cierny fliacik,povedala,ze sliznica je pripravena na cyklus a odlupuje sa,zco znamena,ze menstruaciu dostanem v priebehu dna.K tehotenstvu sa nevyjadrila.Dnes je to 12-ty den a stale nic,testy su negativne,bazalna teplota pod 37,3 nejde.Dteraz som teplotu mala stale do 36,5.Priznaky nemam takmer ziadne.Dakujem

sintra
15. apr 2014

samozrejme ze kazdy lekar sa moze vzdy aj mylit, ved su to len ludia.

lili_mia
15. apr 2014

@tintina2 Nepoužila by som priamo, že sa pomýlila. Vtedy to mohlo znamenať, že príde ms, aj to, že si tehotná. Niektorí gyn sú aj takí, že ešte v 5tt nechcú potvrdiť tehotenstvo, pretože je vidieť iba vak, ani náznak po machuľke. A teda tvoja lekárka nechcela robiť fanfáry, že aha tehotenstvo, ale nechala to tak, nech sa to vyvinie. Ved si sprav test a budeš vedieť viac.

katren
15. apr 2014

@tintina2 mne teraz meskalo 16 dni,testy negativne a vcera ako na povel rano vsetko zacalo...uz som bola vychystana ist k dr. 😀

stano4000
15. apr 2014

Ano lekarka sa moze mylit, vsetci ludia sa mozu mylit.

Testy ti ukazu pozitivny vysledok az potom co ti HCG vystupi nad limitnu hodnotu citlivosti testu.

andrejka2424
15. apr 2014

Mne Dr nechcela v 5.týždni potvrdiť tehotenstvo,povedala,že to je ako so semiačkom zasadeným do zeme. Alebo sa ujme,alebo nie. Ale to som mala asi 5 dní meškanie a testy mi vychádzali pozitívne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre