Môže to byť ovulácia, hoci som nedostala menzes? Alebo sa pošťastilo? 🙂

kiki255
7. nov 2019

Ahojte. Chcem sa opýtať, či má nejaká podobnú skúsenosť. S priateľom sme si nedali pozor. (Teda on) 😁 Samozrejme že si stále treba dávať pozor. To by ani nevadilo. Bolo 19.10 a 23. som mala dostať Ms.... dnes je 7.11. a mne stále neprišli 😊 Pred dvoma alebo troma dňami som mala na papieri hnedý výtok, kúsok aj ružový. Prišlo mi to skôr ako veľmi hustý hlien, ktorý sa naťahoval. Mám aj rôzne príznaky. Rozmýšľala som, či to nie je ovulácia. Ale môže byt ovulacia, keď vynechala MS? 😊 Dnes je ten hlien stále, je tmavo hnedý kúsok s krvou. Nič spoločne s menštruáciou. Raz ho mám keď idem na WC, raz nie, raz len trošku, alebo viac. Niekedy len ráno a potom večer už 2 dni. V noci ma pichlo v ľavom vajeciku ako ihla a potom som cítila jemne tlaky, vďakabohu to prešlo. Viem iba že tmavé alebo hnedé zrazeniny sú na konci menštruácie. No mne ani nezačala. Test som si robila včera ráno , ale nič. Ešte skoro ? Ďakujem ✌🏼😊

kiki255
autor
8. nov 2019

@nikky17 bola som na kontrole nedávno a všetko v poriadku. Môže sa len tak objaviť cysta? Neviem čo to znamená mať cystu. 😳

kiki255
autor
8. nov 2019

@janamexico take ako ihla ? Lebo mne to už dobre lezie na nervy. Prechladnutie to nebude 😊

janamexico
8. nov 2019

@kiki255 áno ako keby boli mi tam pochváli v robote na mna núkali či mi nesie

modrykoniicek
8. nov 2019

Mám také isté príznaky okrem krvácania.Mešká mi už viac než mesiac a tehotná nie som.Určovať tehotenstvo na koni na 100% je veštecká schopnosť 😂

veronikaszabova
8. nov 2019

@modrykoniicek tiez pozeram 🤣🙈 asi si kupili vestecke gule

nikky17
8. nov 2019

@kiki255 cysta sa môže objaviť kedykoľvek...ja som nemala žiadne a o mesiac som skončila v nemocnici s 3 🙄

modrykoniicek
8. nov 2019

@veronikaszabova Veď vieš môžu poradiť, že ano ja som tak mala ale nemusí to byť tehotenstvo... ale cez net napísať si tehu gratulujem keď ani test nevidno.. :D ja si tiež gratulujem momentálne k druhej vyvolávačke a ešte viac si zagratulujem keď mi MS konečne príde 😂

deean
14. nov 2019

@kiki255 no ako si dopadla?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre