Môže to byť uhniezdenie?

vejka1
6. júl 2015

Baby, mate niektora skusenosti s ružovým výtokom?Posledna MS mi skoncila 26.6 . Den po 27.6 sme mali nechraneny styk, cyklus sa mi pohybuje od 28-35den.Miminku sa nebranime 🙂 v sobotu 5.7 na 15den od MS som si vsimla tri kvapocky krvi na toaletnom papieri a nasledne som spozorovala slaby ruzovy vytok ktory som mala este ajv pondelok.V pondelok som si robila ovulavny test, ktory vysiel negat. Takze ovu to byt nemohla nakolko ovulaciu pocitujem a vnimam nakolko sa mi vtedy objavuje tahavy hlien alebo hnedy vytok.Ale teraz to bol ruzovy vytok este som sa s tym nestretla, citila som aj slabe tlaky v podbrusku a trochu ma pobolievaju aj prsia po bokoch ako pred MS.Ale do ms je este daleko.Mohlo to byt aj implantavne spinenie? Mohlo sa teda zadarit hned po MS?....

maryhope
15. júl 2015

Či myslíš , že už môžem zo srandy skúsiť zajtra poprípade v piatok ? 😝

adika84
16. júl 2015

@maryhope ja som skusala dnes a negativny zatial ale este pockam do nedele a urobim este jeden. V nedelu mam mat MS dufam ze nedorazi lebo ja som uz mala take jemne spinenie cca pred 10-dnami ale to bolo podla mna uhniezdenie neviem ci som mohla mat uz MS tak skoro.

maryhope
16. júl 2015

@adika84 to bol koľký deň po ovulke to špinenie ?

adika84
16. júl 2015

poslednu MS som mala 21.6. a spinenie som mala 9.-11.7. a cyklus mam 28 dnovy. Takze v sobotu alebo v nedelu by mala dorazit MS ale uvidim dufam ze nepride

maryhope
16. júl 2015

@adika84 a už si niekedy pred tým zažila také špinenie uprostred cyklu ? Lebo ja absolútne nie ... preto ma to dosť utvrdilo , že hádam to bude tehu , neviem čo iné by to mohlo spôsobiť 🙂 maximalne rozhádané hormóny som si už zažila , mala som cysty no špinenie som nemala nikdy v živote mimo MS 🙂

adika84
16. júl 2015

no ved ani ja som nic take nemala takze ma to prekvapilo tak hadam sme tehu 🙂 dufam ze do nedele nepride MS. Dnes ma sice bolia uz prsia ale dufam ze to je tehu priznak 🙂. Ty kedy budes testovat?

maryhope
16. júl 2015

Dúfam , že sa budeme môcť obydve tešiť 🙂 ... mňa bolia prsia strašne už od toho špinenia a každým dňom ich mám väčšie a všade modré žilky 🙂 ..ja chcem tiež testnúť v nedeľu nech som aspoň 14dpo aj keď ma to láka už dnes , zajtra :D ale ešte je fakt skoro , boli by to zbytočne vyhodené peniažky ..

adika84
16. júl 2015

@maryhope radsej si pockaj do nedele a budes to mat istejsie 🙂. Clovek je nedockavy sice ale predide aspon sklamaniu aj ked v skutocnosti je mozno tehotny 🙂

sandria33
16. júl 2015

Moze byt 6dni po ovulke citit uhniezdovanie v podobe pichnutia v tej strane, kde boli dva vyrazne folikuly? Mam 8 dni do MS a mam pocit, ako keby mala prist ovela skor.

sibalka21
16. júl 2015

@sandria33 Mozes ale nic ti nezarucuje, ze to bolo uhniedzovanie

maryhope
16. júl 2015

@sandria33 aj ja som teraz mala špinenie a bolesti v podbrušku 5.,6. dpo zhruba

sophinka17
16. júl 2015

@maryhope u mna to boli presne tie datumy ako ty pises 🙂 posledna MS 26.06. a ten vikend potom sex a teraz mi je zu 2 tyzdne divno :D neviem ci si nenamyslam, alebo sa prilis nepozorujem...ale pichali ma vajecniky asi 5 dni pocas celeho dna..nie v kuse ale najprv jedna strana, potom druha a zase jedna a zase druha... isla som k lekarovi ten sa pytal, ze kedy som mala poslednu MS a ze ci nebola kratsia a ze viete co pre istotu spravime aj test. ale bol negativny a potom usudil ze to je pravdebodobne zapal vajecnikov a dal mi Antibiotika 😒 ale kedze na dalsi den rano ma zu nepichalo ale zacali ma boliet obidve prsia z boku (stale nejako verim alebo som vnutorne presvedcena ze som tehotna ), tak som si tie tabletky nedala. teraz mi je tak nejak na vracanie zo vsetkeho co vidim a citim. ale nevracala som. len mi to stoji niekde v krku ci som hladna alebo najedena, chce sa mi vracat. a jest sa mi nechce vobec!uplna nechut. v lekarni povedali ze sa mam testovat az 22.07 ze skor mi nic neukaze.. tak cakaaaaaaam :D a hlavne sa musim prestat pozorovat a namyslat si aby som nebola potom sklamana.
robila si si uz test?

maryhope
16. júl 2015

@sophinka17 ja by som zas jedla všetko čo vidím , čo ja inak neznášam riadne jedlo , teda obed tak by som teraz len také jedla 😉 a ak si tehu len od tohto cyklu jasné , že ti nezistil ešte nič doktor z krvy 😀 .. Ešte som netestovala , sme sa dohodli s priateľom , že v nedeľu 🙂 tak som zvedavá 🙂 ale nejak tak intuitívne tuším , že som tehu ale samozrejme sa psychicky pripravujem aj na tú možnosť , že nie aby nebolo sklamanie :( ... tak snáď si za pár dní dáme vedieť že sme mrchu nedostali ani jedna a budeme všetky naraz tehulky <3

adika84
16. júl 2015

@maryhope potom napis v nedelu ako to dopadlo 🙂 budem drzat palce

sophinka17
16. júl 2015

@maryhope tak to by bolo najkrajsie!! 🙂 on mi prave netestoval krv ale len moc a to bolo uz riadne poobede..a vraj najlepsie testovat rano. tak som si pre istotu ani tie Antibiotika nedala. ked uz vajecniky nebolia, nebudem ich brat :D
ja pockam este do buducej stredy a potom si spravim test. som taka zvedavaaaaa. tesim sa aj na vase novinky 🙂

sophinka17
16. júl 2015

@adika84 drzim palce aj tebe 🙂

maryhope
16. júl 2015

Baby obydvom prajem veľa šťastia 🙂 dáme si potom všetky vedieť 🙂

adika84
16. júl 2015

jasne napiseme si 🙂 drzim vam palce aby sme vydrzali co najdlhsie netestovat 🙂

tomasko27
16. júl 2015

@sophinka17 Kolko dni po ovulke by sa dalo zistit ci to vyslo?Ja viem ze najlepsie ked MS nepride ale no ziadnej sa asi nechce cakat.MS mam mat az 30 ale ovulacia prisla na 10DC takze aj MS myslim asi skor teda pride ak pride.ako je to 🙂

adika84
16. júl 2015

Najistejsie a najspolahlivejsie to budes mat ked pockas do MS alebo par dni pred ak nevydrzis 🙂 ja som testovala dnes na 26DC a mala som negativny ale pockam do nedele lebo vtedy mam dostat tak uvidim

tomasko27
16. júl 2015

@adika84 Ved to ked sa to neda vydrzat.Hm sa este nacakam 🙂

sophinka17
16. júl 2015

Taka asi dost blba otazka... Ale baby ako viete,ze prebehla ovulacia???:-O to som nikdy nepostrehla... :D

tomasko27
16. júl 2015

@sophinka17 Ahoj,napriklad ja.MS skonci na 4-5DC,jeden den v pohode a potom ma zacne boliet brucho,krize a trva to do 15DC priblizne a potom ma zacne boliet brucho tak tyzden pred MS.Mna pred a po ovulaci boli brucho ale strasne,a potom este k tym bolestiam mam vytok a podla vsetkeho je to ten plodny ci ako sa to nazyva,tak podla toho dedukujem ze je to ono.

adika84
16. júl 2015

@sophinka17 to iste som sa aj ja chcela opytat lebo ja tiez neviem kedy mam ovu :D takze len tak skusmo skusame ale cca by to malo byt 10-20 den od prveho dna MS, to je teoria ale prax neviem :D

sophinka17
16. júl 2015

@adika84 tak potom to nebola az taka zla otazka 🙂 strasne som zvedava co nam povedia tie nase testy 🙂

adika84
16. júl 2015

aj ja som zvedava 🙂 sa neviem dockat :D

tomasko27
16. júl 2015

Aj ja som zvedava 🙂

maryhope
16. júl 2015

Ja mám zase počas ovu desať minút hnusné rezavé bolesti v podbrušku , podľa toho vždy viem 🙂

sandria33
16. júl 2015

Ale nemam ziadne ine priznaky, tak mozno to pichnutie ani nebolo uhniezdovanie.... iba ma na prave "prso" trochu dnes pobolieva.

sandria33
16. júl 2015

@maryhope kolko sa uz snazite o mimco ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre