Môžem byť aj tak tehotná?

nyky23
14. mar 2014

Ahojte, mám taký problémik, alebo skôr záhadu ... Takže snažíme sa s priateľom už asi pol roka o bábo. Nikdy mi menštruácia nemeškala viac ako 4 dni . Dnes mi mešká nejakých 19 dní. Začala som špiniť presne pred týždnom v piatok, ale tri testy vyšli negatívne. Do pondelka mi to neprešlo tak som išla k doktorovi. Ten ma prezrel a povedal mi, že to vyzerá tak, že mám anovulačné cykly a že tam vidí veľa vajíčok. A že nemávam ovuláciu každý mesiac. Povedal, že ak to nedostanem tak sa mám v apríli ukázať a pichne mi vyvolávačku. A doporučil mi kúpiť si inofolic nejaké vitamíny na úpravu cyklu. Tak som si to hned v ten den objednala a včera som si dala prvý sacik. Ale menzes dodnes nikde a len tak som si spravila dnes test a tam prvý krát bola slabšia druhá čiarka... A neviem čo si mam o tom myslieť ... Nemala ste niektorá podobnú skúsenosť ?? kebyže som tehotná tak mi to asi ukaže test aj skoršie nie? Alebo je možne že som predsa len ovuláciu mala len neskor a preto to ani test ani doktor nezistil? Ja viem, že nikto mi tu nenapíše že si tehotná atd len som strasne nervozna a neviem čo si mám o tom myslieť . Sedím v robote a jediné čo ma napadlo bolo zatial napísať sem : )) Ešte som sa dočítala že pozitívny môže výjsť ked má žena cystu alebo niečo podobné ale to by asi doktor pred 5 dnami videl nie? Dakujem za prípadnú reakciu

manqua
22. aug 2018

@majka305 MS prve mesiace v tehotenstve mozes mat, pockaj pokial ti skoncia a potom o par dni na to sprav test a uvidis, ci to pre tento krat vyslo. Drzim palceky nech sa to cim skor podari! 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre