Môžem byť aj tak v druhom stave?

natalyy15
8. jún 2017

Ahojte baby chcem sa sa spýtať nemáte niektorá skúsenosť s tým že vám lekár nezistil z krvi žiadnu hladinu hcg v krvi ale máte všetky priznaky tehotenstva už aj 3 dní meškanie menzesu mohla by som byť tehu ?p.s..test si spravím až po víkende sme na chate

babusik85
8. jún 2017

@natalyy15 ahoj. nemam takuto skusenost. ale ak Ti z krvi nevyslo, tak ani test nema co ukazat.
jedine, ak by Tvoje vysledky vymenili s niekym inym. ale to by bola velka nahoda.

natalyy15
autor
8. jún 2017

@babusik85 aj ja si myslím že nie ďakujem za názor

ksebejka
8. jún 2017

Predmenštruačné príznaky sú veľmi podobné tehotenským, ale Hcg sa pomýliť nedá - buď je alebo nie je.

zuzi0911
8. jún 2017

Ak si bola moc skoro na odbere tak ani krv neukaze,,,vsetko zavisi od ovu,,,,a uhniezdenia,,,

mimka11111
8. jún 2017

@natalyy15 menzes ti este vobec meskat nemusi,mohla sa ti len posunut ovulka a v case menzesu/ked aj test nie/ krv by uz urcite tehu mala ukazat

svadba30.maja
21. jún 2017

@zuzi0911 po kolkych dni je idealne ist na krv na zistene tehu? uz mi jedna odp.no chcem vediet aj ine nazory.

zuzi0911
21. jún 2017

@svadba30.maja to zavisi kedy bola ovu,,,,k dr ist cca ked kvazi meska 2t menstruacia,,,na krv aj skor,,,cca uz 8 den po oplodneni,,,

svadba30.maja
21. jún 2017

@zuzi0911 diky.

xxxxxnnnnn
22. jún 2017

Prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

svadba30.maja
22. jún 2017

@xxxxxnnnnn neviem ako a chcem to vymazat a neviem ako

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre