Môžem byť i napriek negatívnym testom a menzesu tehotná?

allie69
4. nov 2013

Ahojte, mate niektora s tymto skusenost? alebo prosim vas nazor... 13.9.2013 som mala styk kedy som mohla otehotniet, sice nizka pravdepodobnost ale predsa... 30.9.2013 som dostala kramy, pre istotu som 7.10 bola na krvnych testoch, tie boli negativne... potom som 23.10.2013 dostala znovu menzes... mozem byt napriek tomuto tehotna? bolia ma prsia uz od septembra vzdy po ovulke a rastie mi nejak brucho..ale je pravda ze aj viac papam

billam
4. nov 2013

@allie69 nie, nie si tehotná....a co takto test?

allie69
autor
4. nov 2013

test som si robila este davnejsie...teraz nie, lebo som brala do uvahy ze krvny test bol negativny....ale teraz neviem co si mysliet o tom

billam
4. nov 2013

@allie69 nie si tehotna...ak mas vsak pochybnosti, chod na gyndu, nech ti spravia sono.

allie69
autor
4. nov 2013

no snad nie som, vsetko vyzera ze nie, len ma to brucho rozculuje

mantilka
4. nov 2013

Myslím že nie si tehotná.

vejula
4. nov 2013

@billam načo test ked mala negativne krvne testy?

@allie69 určite niesi tehotna, ale ak potom skutočne tužiš a velmi, mohla si sa dostať do stavu, kedy sa tvoje telo sprava ako tehotné. Môže ti rasť bruško, dokonca aj kolostrum sa ri môže vprsiach začať tvoriť. Mojej mame sa presne toto stalo po potrate. Dokonca falošné tehotenstvo sa objavuje aJ U zvieratie, ktoré inštinktívne velmi tužia po mladých, po zachovaní druhu, ale paničkovia im to nedovolia, tak normalne aj im môže začať rasť bruško zdurovať sa ciciky, v čase, ked by akože mali porodiť sa k svojim hračkam plyšakom začnu chovať velmi jemno citlivo začnu sa o ne akoby starať... Psychika je mocna čarodejka a s našim telom vie pekne zamavať

allie69
autor
4. nov 2013

praveze ja netuzim 🙂 teraz istotne nie, skor prehanam a bojim sa

mia_95
4. nov 2013

Ahoj, myslím si, že nie si 😉 HCG hormón rastie veľmi rýchlo, tak si myslím, že sa nemáš čoho báť 🙂

koniarova
4. nov 2013

@allie69 Nestresuj, nie si tehotná. Sprav si ešte dnes test ,máš ho v každom veľkom obchode.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre