Môžem byť tehotná?

petullikk
16. nov 2018

Dobry den.S priatelom sa snazime o babatko.2roky mame nechraneny styk a doteraz sa nezadarilo.Doteraz som nato neako nemyslela ze by som tuzila ponom ale uz to asi prislo.Pred mesiacom som zacala brat inofolic vyzivovy doplnok.Minuly tyzden asi 4 dni ma boleli prsia ako pred menstruaciou ktora mala prist v stredu a zatial nic.Od nedele ma boli zaludok, cele brusko a krize.V praci nevladzem a vsetko ma boli.Dnes som mala aj mierne zavraty.Test som si robila a bol negativny.Prosim Vas mozem byt tehotna?

seva22
16. nov 2018

Zelala by som ti to velmi, ale to ze ti meska par dni este nemusi nic znamenat...ale aj moze...to ze test bol negativny moze byt jasne...ale aj nie,pocula som uz o tom ze ak ma zena posunutu ovulaciu,v case kedy ma prist ms a ked sa bezne robia testy to hcg je este nizke a neukaze ti to...ale to ti nikto nezaruci...budes tu mat 20 komentarov,10 bude negativnych a 10 pozitivnych, ale aj tak to vysledok ci si tehu alebo nie neovplyvni...vydrz,uvidis...nic ine ti neostava

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre