Môžem byť tehotná?

martinka1441
20. dec 2018

Krásne dobré ránko všetkým.
Chcem sa spýtať žienky moje vás, či máte skúsenosť s podobnou situaciou ako ja. Dnes som 10 DPO, od prvého dna oplodnenia som mala bolest a tlaky v podbrusku. Pichanie, hlavne keď som v kľude a nič nerobím. Asi cca tri dni ma už bolia prsia na dotyk,bradavky tiež. Vyrážky na tvári- čele. A dosť močim. Beriem inofolic.Pravdepovediac som cez deň aj slabá.. ale zle mi nie je. Mrchu mám dostať, 25.12.
Prosím čakať ešte alebo možno sa testnut? 🙂 To čakanie je síce pekné ale som netrrpezliva. Ďakujem vám a pekný deň

ivka2112
20. dec 2018

@martinka1441 ja som v uplnych zaciatkoch nadobudla podozrenie len na zaklade toho, ze mi zacalo smrdiet, ked sme umyli riad v umyvacke riadu a otvorili ju😄 tak som si robila test, bolo to presne 5 dni pred ocakavanou ms a test mi ukazal jasne dve ciarky uz tak skoro🙂 kludne si urob ten citlivejsi, a ak bude ale negativny, tak mysli na to, ze je este velmi skoro a nic to nemusi znamenat. Drzim moc moc moc palce!!!

catherinah
20. dec 2018

Este pockaj. Kup test a urob 25🙂

martinka1441
autor
20. dec 2018

@ivka2112 ďakujem 🙂 skúsim urobiť zajtra rano

pininka
20. dec 2018

@martinka1441 aj dnes by ti už mohol ukázať, ja som si vždy robila ešte pred tým než mi začalo meškať a ukázalo mi už Dve ciarky.

chcemradu
20. dec 2018

Aj mne, bola som tiez 10 dni od sexu a ukazalo.

martinka1441
autor
20. dec 2018

@pininka skúsim.. bolí ma spodok aj kríže ako na menštruáciu. Zajtra ráno si urobim. A keď nie pockam do ms. 🙂 Ďakujem kočky. Som.rada že sa tu najdu normalne ženy.. niektore sú fakt mimo :(

martinka1441
autor
20. dec 2018

Ďakujem vám kocky. Skúsim ráno a keď nie pockam do ms už .. 🙂

joja101
20. dec 2018

mozes vyskusat mozno ti uz nieco ukaze ale ak nie tak nemusis byt smutna, len budes musiet este pockat ci pride normalne ms a potom ak nepride sprav dalsi a uvidis potom

martinka1441
autor
20. dec 2018

@joja101 ďakujem za povzbudenie dievčatá 🙂 bduem mysliet pozitivne. V každom prípade

marika142
20. dec 2018

Drzim ti velmi palce!

martinka1441
autor
20. dec 2018

@marika142 ďakujem. Robila som si po práci test ale nevyšiel.. možno ešte naozaj skoro.. stále cakam a pevne verím :/ 🙂

zelenagw
20. dec 2018

Vcera vecer ciknute

martinka1441
autor
20. dec 2018

@zelenagw koľko dní DPO? Kazdej individuálne ukáže. Ja skúsim ráno 🙂 krásne už bude silnieť. Jeeej

comika
20. dec 2018

Mne ukazal pozitivny test 9 dpo

martinka1441
autor
20. dec 2018

@comika mne ešte neukazalo.. bolesti mám v krížoch aj krce v podbrušku. Hlavne keď ležím v posteli.. gratulujem vám z celého srdca 🙂

comika
21. dec 2018

@martinka1441 dakujem a ja tebe drzim palce aby bolo vsetko v poriadku!!

zelenagw
21. dec 2018

@martinka1441 neviem kolko dni meska mi dnes 5 dni bola som na krvi dnes a ze mam 36hcg ale ked som dnes poobede cikla tak ciarka nebola tak sa trochu bojim. Aj trosku som dnes zaspinila...

martinka1441
autor
23. dec 2018

@zelenagw tak skús ešte ráno urobiť. Hlave kľud a nestresovat sa. Všetko bude v poriadku. Ja som dostala slabucku menštruáciu čo ma veľmi naozaj prekvapilo .. takže budeme ďalej skúšať. Krásne sviatky vám

zelenagw
7. jan 2019

@martinka1441 no nič s toho. Ideme ďalej 😃

martinka1441
autor
21. jan 2019

@zelenagw mi tiež nič Zlatko. K dnešnému dňu mi mešká 2 deň mrcha Test negatívny. Skúsim neskôr. Uvidíme. Držím ti palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre