Môžem byť tehotná?

15. jan 2023

Ahojte,
Včera sme mali s priatelom pohlavny styk, no po case sme si vsimli ze uz nema nasadeny kondom. Rychlo som zistila ze musel ostat vo mne, a tak aj bolo. Priatel sa neurobil, ale predpokladam ze nejaky cas musel ten kondom byt stiahnuty vo mne pocas styku kedze nevytrcala z neho ziadna cast a bol pomerne hlboko. O 4 dni mam dostať krámy, takže nemala by som mať plodné dni. Myslite že by som mohla byť tehotná? Mala by som si zajst kupit tablektu po? Stale si davame velky pozor, toto je prvykrat co sa nieco take stalo.

babovka2321
15. jan 2023

Sanca 5 dni pred ms a bez toho, aby sa urobil, je taka miziva, ze taky bordel ako je tabletka po by som ani nezvazovala.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vera0123
15. jan 2023

Pýtaš sa či my si myslíme ,že by si mohla byť ?
V prvom rade to čo si myslia ženy na koni nech ťa netrápi až tak
Skôr by som riešila to , čo sa vlastne pýtaš ? ? Koľko máš rokov preboha dievča zlaté ??

jaskolka
15. jan 2023

Šancu na tehotenstvo máš takmer nulovú, ale ako sa vraví, len nesexivat je 100%ochrana.
Skôr ma prekvapuje, ako je možné, že chlap necíti že mu "sklzne" kondóm a ze si to obaja aktéri všimnú až po čase.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre