Môžem byť tehotna?

nika_4
30. nov 2023

Ahojte, tehotenský test si idem robit vecer to pisem hned na uvod😀chcem sa vás len spytat, 18.11. Sme mali nechránený pohlavný styk, ale ovulaciu som mala podľa môjho kalendára asi pár dni predtym (4-5). Menštruácia mi mešká dnes 5. den, čo myslite môžem byt tehotna? Mám stale take príznaky ako keď mám dostať no nič neprislo doteraz len dnes som mala taký ruzovy maly výtok. Ďakujem😊

zanzilady
30. nov 2023

@nika_4 ahoj, áno môžeš 🙂 ovu mihla byt skôr slebo neskôr ak nemáš overenú podľa Bt alebo dr je ťažko vedieť kedy bola. A pokiaľ ti ms mešká tak je dosť možné to tehotenstvo 🙂 držím palce aby to vyšlo tak ako by si chcela

paulita
30. nov 2023

@nika_4 môže to byť aj začínajúca menštruácia (posunutá o pár dní)

nika_4
autor
30. nov 2023

@zanzilady uvidime vecer, toto sa mi stalo prvykrat co mi vôbec mešká menstruacia tak je to pre mna nová situacia😀

zanzilady
30. nov 2023

@nika_4 tak daj vedieť 🙂 ale testovať je lepšie ráno 🥹

wejuska7910
30. nov 2023

Lepsie ked urobis z rannajsieho mocu

nika_4
autor
1. dec 2023

@zanzilady nakoniec som si test nerobila lebo už som myslela, že som dostala, resp. Že sa mi rozbieha, no do dnes mám len taký slabý hnedy/ruzovy výtok tak neviem teda či pockat ešte.

wejuska7910
1. dec 2023

@nika_4 vyskusaj test

zanzilady
1. dec 2023

@nika_4 urob test určite 🙂 ja som tiež na začiatku spinila. Ak budeš mat pozor volaj Dr 🙂 a povedz že máš spinenie aby ti dala lieky na udržanie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre