Môžem byť tehotná, keď je test negatívny?

mojeprvebabatko
4. okt 2022

Ahojte, 21.9 som mala ovulaciu podľa ovulacnych testov. Menštruácia mi mešká zatiaľ len deň. Testy sú negatívne, však som nachladnutia, mám kašel a je mi zle od žalúdka už pár dní. Myslíte si, že môžem byť tehotná, aj keď mi to ešte test neukázal?

natalienka12
4. okt 2022

@mojeprvebabatko Mas uz jedno dieta predsa. Tuto otazku nemozes mysliet vazne. Samozrejme, ze mozes byt tehotna. Otestuj za 5 dni a uz budes vediet.

nina004
4. okt 2022

@mojeprvebabatko Môžeš byť tehotná, ale ak ti mešká ms a si chorá ,tak skôr by som to pripísala chorobe.

gabca295
4. okt 2022

Som na tom rovnako. 1 deň mešká, test biely, ovulácia v podobnom čase. Myslím ze mne ms príde. Uvidíme teda

anjelicek26
4. okt 2022

Si pravdepodobne jednoducho chora...ak by ti bolo zle od zaludka z tehotenstva, mas na teste dialnicu...tie testy reaguju od hcg 10...

stellarstar
4. okt 2022

1 d ti meška a keby si bola tehotná už by ti ukázal slabú čiarku. To bude chorobou

kitycat
4. okt 2022

Ja ozaj nechapem tieto teorie, ze "som chora, mam negativny test, ale mozno to tam ozaj je, ale kvoli soplu ta ciarka nie a nie sa ukazat" 😳

nevenka
4. okt 2022

Mne bolo presne rovnako pri zacinajucom covide...a to som uz bola asi v 14 tt., dovtedy mi takto zle od zaludka nebolo, ako vtedy.

mojeprvebabatko
autor
4. okt 2022

Sprosté reakcie si nechajte. O taku radu som neprosila. Jediný pozitívny test mám na pepine. Ale to ako dôkaz tehotenstva nestačí, keďže duchuje

mojeprvebabatko
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mojeprvebabatko
autor
4. okt 2022

A za normálne reakcie všetkým samozrejme ďakujem. 🙂

mojeprvebabatko
autor
4. okt 2022

@gabca295 a ty nemás žiadne príznaky? Já mám ms presnú ako hodinku, preto mi je to divne, ze či to môže byť chorobotu..

nina004
4. okt 2022

@mojeprvebabatko Pepino teraz rieši veľa báb ,že je chybný. A iný test si neskúšala? Ja som tehotná druhýkrát ,ale čo sa týka nevoľnosti ,tak vždy prišli až okolo 7-8tt len teraz som v čase pozit.testu mala zvýšenú teplotu a bolesť hlavy, no neviem či to bolo tehotenstvom.

mojeprvebabatko
autor
4. okt 2022

@nina004 skúšala a práveže ostatné sú biele úplne. Mne je ťažko od žalúdka už niekoľko dní, dnes mi ostalo na záchode úplne na vracanie, preto som sa nad tým začala zamýšľať. Tu mi úplne vyschol

veronikaszabova
4. okt 2022

@mojeprvebabatko na Pepino sa vobec nespoliehaj

dada0902
4. okt 2022

@mojeprvebabatko tak tu máš slabého ducha keď už ti mešká ten 1den malo by to byt viac vidieť nič ti neostáva len počkať otestovať neskôr

mojeprvebabatko
autor
4. okt 2022

@dada0902 na fotke je to slabé, nazivo je tam riadna čiarka.. Ale ako hovorím len tu.. No nic, pôjdem já asi doktorovi nech ma pozrie

gabca295
4. okt 2022

@mojeprvebabatko joj príznakov mam plno 😂 aj ja mam presnú ms. Tak mi to je divné. Ale čo naspekulujem. Musím len počkať ako sa to vyvinie. Tebe držím palce aby tie čiarky boli pravdivé 🍀🍀

mojeprvebabatko
autor
4. okt 2022

@gabca295 aj ja tebe držím palce. 🙂 já už jedno dieťatko mam, takže ja som šťastná tak ci tak 😊 ja tam asi dnes zbehnem, aj obvodnej, nech ma pozrú obaja. Lebo fakt som ako, zbity pes

gabca295
4. okt 2022

@mojeprvebabatko áno chot ak ty nieje dobre. Skóre vyliečenie

retep00
4. okt 2022

@mojeprvebabatko ahoj, takto zle ti môže byť naozaj aj z choroby alebo na teba už ide menštruácia a preto je ti tak ťažko, zle a všelijako. Ťažko povedať, test sa mi zdá byť podľa fotky negatívny, ale tie pepino sú vraj veľmi nespoľahlivé, tak skús ešte iný a samozrejme daj nám vedieť, ako si dopadla, držím silno palce 🙂

nivea22
4. okt 2022

@mojeprvebabatko môžeš byť tehotná aj nemusíš. Máš to 50:50. Urob si ďalšie testy alebo chod k lekarovi na krv ak chceš vedieť na čom naozaj si.

mojeprvebabatko
autor
4. okt 2022

@retep00
@nivea22
Ďakujem baby. Dám vám vedieť. 😊

mojeprvebabatko
autor
4. okt 2022

@gabca295 ďakujem 🙂 a tebe držím palce.

bajka1313
4. okt 2022

Ahojte baby, neviem ci iba mne uz sibe alebo tam nieco je.. ci mam pockat a otestovat o 2-3 dni… co myslite?

retep00
4. okt 2022

@bajka1313 ja vidím dve // 🙂

nina004
4. okt 2022

@mojeprvebabatko Je to pekná ružová čiarka... Ale keď boli ostatné biele asi by som mu neverila 🤷 Daj vedieť ako si dopadla ✊☘️

mojeprvebabatko
autor
4. okt 2022

@nina004 no ved jasne, ja mu tiež veľmi neverím... Doktor mi zobral krv, tak zajtra uvidím čo z toho bude a samozrejme som vyfasovala antibiotika na môj kašeľ.. :/

andie2810
4. okt 2022

@dada0902 vôbec nemusí byť vidieť... kamoška mala dostať na vianoce ms, ovu mala normalne v polke cyklu (folikulometria) ... a test jej ukazal až 2.1. 😉 medzitym testovala samozrejme lebo chcela vedieť či môže cez sviatky alkohol...
samozrejme tu nejdem davať niekomu nádeje hej... len reagujem na to že nie vždy deň po meškani musi test ukazať... a je tu o tom viac tem s podobnymi skusenosťami kedy test neukazal tak skoro

mojeprvebabatko
autor
4. okt 2022

@andie2810 ďakujem za skúsenosť. 😊Véd uvidíme

nivea22
4. okt 2022

@bajka1313 urob si ďalši test ale skus inú značku pepino nie je pri duchoch spoľahlivý.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre