Môžem byť tehotná?

kvetinka3456
16. júl 2015

Ahojte baby ! 🙂
Prepacte, za mozno hlupu otazku. Avsak som uz zo vsetkeho popletena. Mam jeden problem.. Minuly mesiac 21.6 ma priatel vyprstoval. Povedal, ze si rukami presiel penis kde mal kvapky lasky, potom si to utrel do dvoch servitiek a asi po 20 minutach ma zacal prstovat. Potom som 1.7 dostala MS, bola normalna, vyplavovali sa mi aj vystelky maternice. Pred par dnami (13.7) mi zacali PMS, teda bolest prs.. MS mam dostat 28.7..to znamena ze PMS mi dosla 15 dni pred..ale vzdy mi dojde 11-10 dni pred..co to znamena? :( moje otazky zneju..
1) mozem byt tehotna? Je to nepravdepodobne podla mna, ale tak strasia ma tie PMS..
2) musia PMS prist vzdy narovnako? Alebo mozu skor, neskor?
Prosim vas.. Potrebujem pomoct, nie vysmiat..

sibalka21
16. sep 2016

@zuznicka7101 cize mrcha neprisla?

3marhulka3
16. sep 2016

@zuznicka7101 ja ani duch..ale skusim zasa zahtra🙂

zuznicka7101
17. sep 2016

No mešká mi zatiaľ jeden den ale test mi vysiel este nie taky silný ale je tam

sovicka_bodkovana
17. sep 2016

Ahojte. Vcera 16.9. Som mala zobrat vecer tabletku (nove balenie po 7 dnovej pauze) ale zabudla som, dala som si ju az teraz rano. Medzitym sme mali styk takze sa dost obavam ci z toho nieco nebude 🙂 neviete niekto nahodou ci by to mal byt az taky problem?

sibalka21
17. sep 2016

@sovicka_bodkovana urcite to nebude ziadny problem, nemas sa coho bat

3marhulka3
17. sep 2016

Ja som vcera vecer dostala...mrchu :(

sofia567
13. dec 2016

Ahojte baby, chcela by som vás poprosiť o radu lebo neviem co si mám myslieť.
25.11 sme mali nechraneny pohlavný styk a partnerovi trochu uslo. Odvtedy mam stale taky pocit ze som tehotna. 7.12. som si robila TT ale bol negatívny. O 2 dni som dostala menstruaciu ale bola ina ako vždy. Deň pred mensteuaciou som dostala silné kŕče co som ešte nidky nemala a na druhý deň silnú menstruaciu malá som ju 2 dní a 2 dni len také spinenie. Príznaky mám ze sa mi krúti hlava, bolia ma krize a mám kŕče v nohách. Mohla by som byť tehotna? Prosím poraďte mi....ďakujem 🙂

atuliq
13. dec 2016

@sofia567 ahoj skús urobiť ešte jeden test a budeš si istejšia, pretože podľa toho čo píšeš si test robila skoro. Ja som mala tiež podozrenie a testy pred ms mi vychádzali negatívne až nakoniec v deň očakavanej ms sa objavila druhá čiarka.

sibalka21
13. dec 2016

@sofia567 Je pravdepodobne ze si mala biochem. tehu ak si mala silne krce a silnu MS, babo odislo...

sofia567
13. dec 2016

@sibalka21 ďakujem aj tak za poradenie skúsim si ešte spravit test ale je asi pravdepodobne ze dieťatko odišlo lebo išli zo mňa aj kusy maternice.

sofia567
13. dec 2016

@atuliq ďakujem aj tak skúsim ešte si spraviť test

miuska1990
26. máj 2021

Dobry den , den pred ovulaciu sme sa s priatelom snazili o babetko.Ovulacia urcite prebehla. Avsak kazdy mesiac den po ovulacii my uz zacina pms to su mierne krce a napatie v nohach. A citim to rovnako aj tento mesiaac. Do menzesu mam este 13 dni a uz citim pms cize krce aj napetie v nohach. Myslite si ze ak by sa bolo vajicko oplodnilo, tak by som nemala tento stav pms? Je tam este sanca ze menzes nepride? Alebo ak viem naisto ze je to pms, tak to znamena pravdepodobne, ze do dvoch tyzdnov aj pride menstruacia. Mala niektora z vas nieco podobne dakujem 😊 Viem ze uvidim o dva tyzden avsak ma zaujima ci mala to niektora podobne. Dakujeem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre